Lijn 266 Dordrecht Centraal Station - Heinenoord Busstation
Voormalige buslijn 266 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2002-2007) |
Regio | Hoeksche Waard - Goeree Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 december 2007 |
Opvolger(s) | 166 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 266 reed van Dordrecht via 's Gravendeel, Maasdam en Puttershoek naar Heinenoord.
Van maandag t/m vrijdag in de spitsuren werd het hele traject gereden, in de spitsrichting kwamen de ritten vanaf Rotterdam Zuidplein. In de daluren en op zaterdag overdag werd slechts tussen Dordrecht en Maasdam gereden, waarna de bus verder reed als lijn 167.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Prof. Gunningplein | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Dordrecht, Kiltunnel | ||
's-Gravendeel, H. Hamerstraat | ||
's-Gravendeel, Weegje | ||
's-Gravendeel, Smidsweg | ||
's-Gravendeel, Maasdamseweg | ||
Maasdam, 's-Gravendeelseweg | ||
Maasdam, Lageweg | ||
Maasdam, Sportlaan | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, G. de Voslaan | ||
Puttershoek, Suikerfabriek | ||
Puttershoek, De Tol | ||
Blaaksedijk, Oost | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 januari 2008 ging de concessie Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee over naar Arriva, die het een half eerder gewonnen had op basis van de dienstregeling uitbreiding en inzet van nachtbussen. De zittende vervoerder Connexxion verloor hiermee wederom een gebied, waar zijn rechtsvoorgangers jaren lang reden.
Alle ritten van deze lijn werden toen overgenomen door lijn 166, die voortaan in de daluren, middagspits en op zaterdag tweemaal per uur ging rijden tussen Dordrecht en Maasdam.