Lijn 253 Boerdonk Kerk - Lieshout Gemeentehuis
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 14 nov 2010 om 10:38
Buurtbuslijn 253 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 253 is een buurtbus en rijdt van Boerdonk via Keldonk, Erp, Veghel, Zijtaart en Mariahout naar Lieshout.
Zowel op de heen- als de terugweg wordt dezelfde lus tussen Veghel, Blauwe Kei, en De Watersteeg gereden, en heeft dit routedeel hiermee een uursfrequentie.
Tot 5 januari 2003 reed deze lijn bij Hermes onder lijnnummer 153. Op die datum ging de lijn over naar BBA. De dienstregeling bleef grotendeels gelijk. Op 14 december 2003 vervielen de zaterdagritten. Vanaf 1 januari 2007 ging deze lijn naar Arriva.
Route
Halte | ||
Boerdonk, Kerk | ||
Boerdonk, Boerdonksedijk | ||
Keldonk, Trentweg | ||
Keldonk, Kerk | ||
Keldonk, De Roost | ||
Erp, Hoogstraat | ||
Erp, Kerkstraat | ||
Erp, Simeonshof | ||
Erp, Schansoord | ||
Erp, Pompstation | ||
Veghel, Heuvel | ||
Veghel, Van Speijkstraat | ||
Veghel, Trompstraat | ||
Veghel, Blauwe Kei | ||
Veghel, Busstation | ||
Veghel, De Watersteeg | ||
Veghel, Populierlaan | ||
Veghel, Wilgenstraat | ||
Veghel, Ziekenhuis | ||
Veghel, Wilgenstraat | ||
Veghel, Populierlaan | ||
Veghel, De Watersteeg | ||
Veghel, Busstation | ||
Veghel, Blauwe Kei | ||
Zijtaart, Kerk | ||
Zijtaart, Zondveld | ||
Veghel, Huize Zondveld | ||
Mariahout, School | ||
Mariahout, Ginderdoor | ||
Lieshout, Schutsstraat | ||
Lieshout, Gemeentehuis |