Lijn 243 Delfzijl Busstation NS - Woldendorp Gemeentehuis
Voormalige buslijn 243 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio | Noord-Groningen |
Lijnsoort | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | 28 mei 1995 t/m |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 2x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/1-2 uur |
Lijntaxi 243 reed van Delfzijl via Farmsum, Weiwerd, Heveskes, Termunten, Baamsum, Woldendorp, Nieuwolda, Wagenborgen en Leentjer naar Siddeburen.
Lijntaxi 243 verving lijn 43 op het traject Delfzijl - Woldendorp in de avonduren en het weekend. Het traject Woldendorp - Siddeburen werd lijntaxi 283.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Delfzijl, Busstation NS | ||
Farmsum, Kerk | ||
Heveskes, Aluminium | ||
Borgsweer, Schoolpad | ||
Termunterzijl, Sluis | ||
Termunten, A. Olderweg | ||
Baamsum, Perceel 15 | ||
Woldendorp, Gemeentehuis |