Lijn 23 Hasselt Station - Beringen Bogaersveld
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 23 apr 2017 om 14:02
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 23 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 14 juli 2014 |
Voorganger(s) | 2 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 23 rijdt van Hasselt via Kiewit, Zonhoven, Houthalen, Zolder, Heusden en Koersel naar Beringen.
Dienstregeling
- In het weekend en de meeste ritten doordeweeks rijden via Zonhoven Industrieweg, maar niet via Meulenberg Kerk.
- In de spitsuren rijden er een aantal extra ritten. Deze ritten hebben soms een afwijkende routevariant.
- Op zondag en in de avonduren wordt er via de halte Diesterpoort gereden.
- Deze lijn rijdt grotendeels een verdubbelde frequentie in combinatie met lijn 22.
Route
Halte | ||
Hasselt, Station | ||
70px | Hasselt, Molenpoort | |
Hasselt, Diesterpoort | ||
Hasselt, Leopoldplein | ||
Hasselt, Kunstlaan | ||
Hasselt, Dusartplein | ||
Hasselt, Zwembad | ||
Hasselt, Handelsschool | ||
Hasselt, Weg naar Genk | ||
Hasselt, Banneuxwijk | ||
Kiewit, Station | ||
Kiewit, Walenstraat | ||
Kiewit, Bewel I | ||
Kiewit, Bewel II | ||
Kiewit, Europalaan | ||
Kiewit, Kerk | ||
Kiewit, Luchtvaartstraat | ||
Zonhoven, Vertakking | ||
Zonhoven, Heuveneinde | ||
Zonhoven, Heuven | ||
Zonhoven, Dorp | ||
Zonhoven, Dorpsplein | ||
Zonhoven, Berkenenstraat | ||
Houthalen, Park & Ride | ||
Houthalen, Koolmijnlaan | ||
Zonhoven, Sint-Jan Berchmansinstituut | ||
Zonhoven, Hemmen Vaartstraat | ||
Zonhoven, Industrieweg | ||
Zonhoven, De Waerde | ||
Zonhoven, De Teut | ||
Meulenberg, Springstraat | ||
Meulenberg, Brelaarstraat | ||
Meulenberg, Kerk | ||
Meulenberg, Brelaarstraat | ||
Meulenberg, Kerklaan | ||
Meulenberg, Hofstraat | ||
Houthalen, Mijn | ||
Houthalen, John Cuppensplein | ||
Houthalen, Kerk | ||
70px | Houthalen, Centrum | |
Houthalen, Stationsstraat | ||
Houthalen, Filip Neri | ||
Houthalen, Kleuterweg | ||
Houthalen, Welvaartstraat | ||
Houthalen, Sint Paulusinstituut Onder | ||
Houthalen, Guldensporenlaan | ||
Houthalen, Weg naar Helchteren | ||
Houthalen, Lillo | ||
Zolder, Boekweitstraat | ||
Zolder, Pleintje | ||
Zolder, Mijn | ||
Zolder, Weygaardstraat | ||
Lindeman, Kerk | ||
Lindeman, Galgenberg | ||
Heusden, Denneweg | ||
Heusden, Ziekenhuis | ||
Heusden, Sint-Franciscuscollege | ||
Heusden, Klooster | ||
Heusden, Berkenbos | ||
Heusden, Rode Kruisstraat | ||
Heusden, Brug | ||
Heusden, Kerkeblookstraat | ||
Heusden, Campus Heusden | ||
Heusden, Kerk | ||
Heusden, Heuvel | ||
Heusden, Voortstraat | ||
Koersel, Smeetshoevenstraat | ||
Koersel, Schrikheide | ||
Koersel, Windmolenstraat | ||
Koersel, Asberg | ||
Koersel, Gemeentehuis | ||
Koersel, Meigoorstraat | ||
Koersel, Kegelveld | ||
Koersel, Trompetstraat | ||
Koersel, Steenveld | ||
Beringen, Station | ||
Beringen, Schutterstraat | ||
Beringen, Graaf van Loonstraat | ||
Beringen, Bogaersveld |
Geschiedenis
Op 14 juli 2014 werd de oude lijn 2 gesplitst in de nieuwe lijnen 22 en 23 die allebei de route overnamen, inclusief de afwijkingen in Lillo. In combinatie met elkaar werd de huidige dienstregeling eveneens overgenomen.