Lijn 22 Winschoten Station - Emmen Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 18 feb 2016 om 20:52
Voormalige buslijn 22 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio's | Oost-Groningen, Zuidoost-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 2 oktober 1960 t/m 27 mei 1961 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 2x/dag |
Lijn 22 reed van Winschoten via Blijham, Wedderveer, Weddeweg en Onstwedde, Stadskanaal, Musselkanaal, 2e Exloërmond, Exloërkijl, Exlo, Valthe en Weerdinge naar Emmen.
Van maandag t/m vrijdag was er in de middag vanuit Emmen één rit die reed tot 2e Exloërmond. De ritten op zondag reden alleen op het traject Winschoten - Stadskanaal, op één rit in beide richtingen naar Emmen na. Deze reed na het Autobusstation door naar het ziekenhuis in Emmen.
Route
Halte Niet alle halten worden vermeld.
| ||
Winschoten, Autobusstation NS | ||
Blijham, Hotel Vrieze | ||
Wedderveer, Café Speelman | ||
Wedderweg, Driesprong | ||
Onstwedderholte, School | ||
Onstwedde, Garage Heikens | ||
Ter Maars, Café Brakke | ||
GADO Wachtkamer | ||
Stadskanaal, Buinersluis | ||
Musselkanaal, 4e Verlaat | ||
Musselkanaal, Café Veenlust | ||
2e Exloërmond, Café Eggens | ||
2e Exloërmond, Café Centraal | ||
Exloërkijl, Café Scholtens | ||
Exlo, Wachthuisje | ||
Valthe, Driesprong | ||
Weerdinge, Café Stuulen | ||
Emmen, Autobusstation | ||
Emmen, Ziekenhuis |
Geschiedenis
In de GADO Dienstregeling 1965/1966 reed deze lijn het gehele traject vier keer per dag. De overige ritten reden alleen tussen Winschoten en Stadskanaal. In de middag werd er voortaan elke uur gereden, tevens waren er twee avondritten gekomen tussen Winschoten en Stadskanaal v.v.