Lijn 21a Hasselt Station - Landen Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 21a in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 21a rijdt van Hasselt via Sint-Lambrechts-Herk, Alken, Kozen, Kortenbos, Melveren, Schurhoven, Sint-Truiden, Halmaal, Velm en Attenhoven naar Landen.
Dienstregeling
- De gehele week wordt er afwisselend gereden via Alken Kluisstraat en Kozen Kerk.
- In de spitsuren rijden er extra ritten tussen Sint-Truiden en Landen.
- De routevarianten via Alken Station en Landen Bronplein worden slechts door enkele ritten doordeweeks buiten de vakanties bediend.
Route
Halte | ||
Hasselt, Station | ||
Hasselt, Diesterpoort | ||
Hasselt, Leopoldplein | ||
Runkst, Vooruitzichtlaan | ||
Runkst, Pater Adonsstraat | ||
Runkst, Kerkhof | ||
Runkst, Weg naar Ter Hilst | ||
Sint-Lambrechts-Herk, Oude Truierbaan | ||
Sint-Lambrechts-Herk, Kruispunt | ||
Sint-Lambrechts-Herk, Kerk | ||
Alken, Kapelleke | ||
Alken, Zwarte Winning | ||
Alken, Kruispunt | ||
Alken, Station | ||
Alken, Stationsstraat | ||
Alken, Kerk | ||
Alken, Doktoorstraat | ||
Alken, Diergaertstraat | ||
Alken, Laagsimsestraat | ||
Alken, Thoonenstraat | ||
Alken, Sint-Joriskerk | ||
Alken, Weg naar Sint-Joris | ||
Alken, Lokerstraat | ||
Alken, Weg op Stevoort | ||
Alken, Sint-Jorisstraat | ||
Alken, Hulzenstraat | ||
Alken, Weg op Kozen | ||
Alken, Wolfstraat | ||
Alken, Kluisstraat | ||
Kozen, Heiligenborn | ||
Kozen, Breestraat | ||
Kozen, Kerk | ||
Kozen, Bergstraat 1 | ||
Kozen, Bergstraat 2 | ||
Kortenbos, Basiliekstraat | ||
Kortenbos, Basiliek | ||
Kortenbos, Kortenbosstraat | ||
Kortenbos, Hasseltsesteenweg | ||
Melveren, Senselberg | ||
Melveren, Overbrugging | ||
Melveren, Overweg | ||
Melveren, Kruispunt | ||
Melveren, Terbiest | ||
Schurhoven, Rusthuis | ||
Schurhoven, Kerk | ||
Sint-Truiden, Tichelrijstraat | ||
Sint-Truiden, Kattenstraat | ||
Sint-Truiden, Europaplein | ||
Sint-Truiden, Naamsepoort | ||
Sint-Truiden, Zwembad | ||
Sint-Truiden, Station | ||
Sint-Truiden, Ziekeren | ||
Sint-Truiden, Tramstraat | ||
Sint-Truiden, Halmaalweg | ||
Sint-Truiden, Sint-Petrusstraat | ||
Halmaal, Kerk | ||
Halmaal, Maasrodestraat | ||
Halmaal, Velmerlaan | ||
Velm, Romeinseweg | ||
Velm, Nijssenstraat | ||
Velm, Uilstraat | ||
Velm, Centrum | ||
Velm, Davidstraat | ||
Velm, Weg naar Attenhoven | ||
Velm, Overweg | ||
Attenhoven, Hey | ||
Attenhoven, Kruispunt | ||
Attenhoven, Kaasstraat | ||
Attenhoven, Attenhovenstraat | ||
Landen, Hertog van Brabantlaan | ||
Landen, Maartstraat | ||
Landen, Bronplein | ||
Landen, Stadhuis | ||
Landen, Station |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 verviel de routevariant naar de Hotelschool Melveren.
Voormalige route(s)
Voormalige route naar Melveren Hotelschool
Halte | ||
Melveren, Hotelschool | ||
Melveren, Boudewijnlaan | ||
Melveren, Meigaar | ||
Sint-Truiden, Rusthuis |