Lijn 200 Turnhout Markt - Kasterlee Dorp
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 200 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2012 |
Voorganger(s) | 200 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 200 rijdt van Turnhout via Vosselaar, Gierle, Tielen en Lichtaart naar Kasterlee.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt eenmaal van Kasterlee naar Turnhout gereden.
- In de middagspits wordt tweemaal van Turnhout naar Kasterlee gereden en éénmaal van Gierle naar Vosselaar.
- Op woensdag rijdt rond het middaguur van Turnhout naar Kasterlee. Deze rit rijdt niet in de vakantieperioden.
Route
Halte | ||
Turnhout, Markt | ||
Turnhout, Warande | ||
Turnhout, Zeshoek | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Stelplaats | ||
Turnhout, Lokerenstraat | ||
Turnhout, Galgenbeekweg | ||
Vosselaar, Jagerslaan | ||
Vosselaar, Bergeneinde | ||
Vosselaar, Dorp | ||
Vosselaar, Dennendreef | ||
Vosselaar, Astridlaan | ||
Vosselaar, Renier Sniederspad | ||
Vosselaar, Vlinderstraat | ||
Vosselaar, Heilanders | ||
Vosselaar, Zeggelaan | ||
Gierle, Gielsbos | ||
Gierle, P+R Gierle | ||
Gierle, Het Laar | ||
Gierle, Schoorstraat | ||
Gierle, Houtakkerstraat | ||
Gierle, Kerk | ||
Gierle, Broekzijde | ||
Tielen, Prijstraat | ||
Tielen, Kasteeldreef | ||
Tielen, Dorp | ||
Tielen, Opstal | ||
Tielen, Kaliebaan | ||
Lichtaart, Hoge Rielen | ||
Lichtaart, Sportterrein | ||
Lichtaart, Klein Plaats | ||
Lichtaart, Lamstraat | ||
Lichtaart, Krokuslaan | ||
Lichtaart, Kapelhof | ||
Lichtaart, Gemeentestraat | ||
Lichtaart, Kerk | ||
Lichtaart, Hoogstraat | ||
Kasterlee, Koningsbos | ||
Kasterlee, Hoge Mouw | ||
Kasterlee, Ossengoor | ||
Kasterlee, Kempenstraat | ||
Kasterlee, Dorp |
Geschiedenis
De huidige lijnvoering ontstond op 1 september 2012 toen het traject ingekort werd van Retie tot Kasterlee, bovendien ging de lijn alleen nog 2x per dag in de spitsuren rijden, uitgezonderd één scholierenrit op woensdagmiddag.
Op een onbekend moment werd deze lijn verlengd van Turnhout Station naar de halte Turnhout Markt.