Lijn 1 Den Haag Houtmarkt - Boskoop Groeneweg
Voormalige buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | Citosa (... - 1969), Westnederland (1969 - ...) |
Regio's | Haaglanden, Midden-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 1 reed van Den Haag via Voorburg, Nootdorp, Zoetermeer en Benthuizen naar Boskoop.
Van maandag t/m zaterdag overdag werd tussen Zoetermeer en Den Haag in een dubbele frequentie gereden, dit traject werd in de spitsuren zelfs elk kwartier gereden.
Route
Halte | ||
Den Haag, Houtmarkt | ||
Den Haag, Viaduct | ||
Voorburg, Koningin Wilhelminalaan | ||
Voorburg, Rijksweg 12 | ||
Nootdorp, Viaduct | ||
Nootdorp, Rijksweg 12 | ||
Zoetermeer, Busstation | ||
Zoetermeer, Van der Hagenstraat | ||
Benthuizen, Petersman | ||
Benthuizen, Dorp | ||
Benthuizen, Hoogspanningskabels | ||
Boskoop, Driesprong/Hoogeveen | ||
Boskoop, Kooman | ||
Boskoop, Hoofdkantoor | ||
Boskoop, Centrum | ||
Boskoop, Groeneweg |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1968/1969 bestonden de extra spitsritten tussen Zoetermeer en Den Haag nog niet. Op dit traject werd al wel 2x/uur gereden van maandag t/m zaterdag.