Lijn 19 Winschoten Station - Appingedam Busstation
Voormalige buslijn 19 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 mei 1987 t/m ... |
Voorganger(s) | 19 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 19 reed van Winschoten via Heiligerlee, Scheemda, Nieuwolda, Wagenborgen, Farmsum en Delfzijl naar Appingedam.
Dienstregeling
- Van maandag t/m zaterdag werd overdag een uurdienst gereden, deze reed als sneldienst tussen Winschoten en Wagenborgen.
- Hier tussen werden stopdienstritten gereden tussen Winschoten en Nieuwolda v.v.
- In de avonduren werd eens per twee uur gereden tussen Winschoten en Delfzijl, deze ritten reden als stopdienst.
- In het weekend werden ook overdag ritten als stopdienst gereden.
- Op zaterdagavond en zondag de hele dag werd er een uurdienst gereden tussen Appingedam en Delfzijl v.v.
- Zondags werd het traject Delfzijl - Winschoten eens per twee uur gereden, waarbij op twee ritten na alle ritten als stopdienst reden.
Route
Halte Niet alle haltes worden genoemd.
| ||
Winschoten, Station | ||
Winschoten, Postil | ||
Winschoten, Vincent van Goghlaan | ||
Winschoten, Pedagogische Academie | ||
Winschoten, Renselheerd | ||
Winschoten, Engelstilstraat | ||
Winschoten, Tulpstraat | ||
Winschoten, Tromplaan | ||
Heiligerlee, Hessenbrill | ||
Heiligerlee, Standbeeld | ||
Eexta, Station NS | ||
Scheemda, Busstation | ||
Scheemderzwaag, Hamrikkenweg | ||
't Waar, Hoofdweg 65 | ||
Nieuwolda, Wachthuisje | ||
Nieuwolda, Brug | ||
Nieuwolda, Wagenborgerweg 19 | ||
Wagenborgen, Medisch Centrum | ||
Wagenborgen, Kerk | ||
Wagenborgen, Medisch Centrum | ||
Weiwerd, Wachthuisje / Westerlaan | ||
Farmsum, Rengersweg | ||
Farmsum, Kerk | ||
Farmsum, Nieuwstad | ||
Delfzijl, Buitensingel | ||
Delfzijl, Station NS | ||
Delfzijl, Zeebadweg | ||
Delfzijl, Polarispark | ||
Delfzijl, Fortressestraat | ||
Delfzijl, Kwelderland | ||
Delfzijl, Eensweg | ||
Delfzijl, Skagerak I | ||
Delfzijl, Skagerak II | ||
Delfzijl, Europaweg | ||
Delfzijl, Middelplaat I | ||
Delfzijl, Middelplaat II | ||
Delfzijl, Rottumerweg | ||
Delfzijl, Europaweg | ||
Delfzijl, Delfzicht/Jachtlaan | ||
Delfzijl, Geerstuk | ||
Appingedam, Busstation |
Geschiedenis
Deze lijn kwam met ingang van de GADO Dienstregeling 1987/1988 te rijden als opvolger van de oude lijn 19.
In de GADO Dienstregeling 1988/1989 vervielen op zaterdagavond en zondag de hele dag de ritten die alleen reden tussen Appingedam en Delfzijl v.v.
In de GADO Dienstregeling 1989/1990 werden de sneldienstritten voortaan als lijn 119 gereden. Lijn 19 ging voortaan globaal van maandag t/m vrijdag een tweeuurdienst rijden tussen Winschoten en Nieuwolda. In de avonduren werd het hele traject gereden. Op zaterdag werd het hele traject drie keer gereden met één rit Winschoten - Nieuwolda v.v. Op zondag reden alle ritten tussen Appingedam en Scheemda in een tweeuurdienst, met één rit op het gehele traject v.v.