Lijn 196 rijdt van Gouda, via Gouderak, Lageweg, Ouderkerk a/d IJssel en Krimpen a/d IJssel naar Rotterdam. Op zondag wordt de route van lijn 196 uitgevoerd door lijntaxi 696 die minstens een uur van tevoren gereserveerd moet worden. Deze lijnen behoort tot de Concessie Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland en wordt gereden door Connexxion.
Route
|
Halte
|
|
Gouda, Station |
|
|
Gouda, Tiendewegbrug |
|
|
Gouda, Doelenbrug |
|
|
Gouda, Stolwijkersluis |
|
|
Gouda, Stolwijkersluis-west |
|
|
Gouda, Scheepswerf |
|
|
Gouderak, Watertoren |
|
|
Gouderak, Beijersewegje |
|
|
Gouderak, Jongeburger |
|
|
Gouderak, Verstoep |
|
|
Gouderak, Pols |
|
|
Gouderak, De Waal |
|
|
Gouderak, Essendreef |
|
|
Gouderak, Dorp |
|
|
Gouderak, Boezemhuisje |
|
|
Gouderak, Boers |
|
|
Gouderak, Grote Waal |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, 't Zwaantje |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, Schans |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, Lingebuurt |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, Kortenoord |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, De Nesse |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, Lageweg |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, Nomen |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, Terlouw |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, Baas |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, Slingerland |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, IJsseldijk 82 |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, School |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, Burg. Neetstraat |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, Essenlaan |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, Molenplaats |
|
|
Ouderkerk a/d IJssel, De Zijde |
|
|
Krimpen a/d IJssel, Breekade |
|
|
Krimpen a/d IJssel, Wilhelminahoeve |
|
|
Krimpen a/d IJssel, Begraafplaats |
|
|
Krimpen a/d IJssel, Korf |
|
|
Krimpen a/d IJssel, Waardhuis |
|
|
Krimpen a/d IJssel, Middenwetering |
|
|
Krimpen a/d IJssel, Nieuwe Vliet |
|
|
Krimpen a/d IJssel, Koekoekstraat |
|
|
Krimpen a/d IJssel, Raadhuisplein |
|
|
Krimpen a/d IJssel, Autobusstation |
|
|
Rotterdam, Capelsebrug Metro |
|