Lijn 179 Hoofddorp Station - Amsterdam Station Sloterdijk
Buslijn 179 | |
Vervoerder(s) | Connexxion, TCR |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | MAN Lion's City T |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 179 rijdt van Hoofddorp station via het Spaarne Ziekenhuis, Halfweg en Zwanenburg naar Amsterdam. Het traject binnen Hoofddorp wordt alleen doordeweeks 1x/uur gereden.
's Avonds en 's weekends wordt, alleen richting Halfweg, één keer per uur via Suikerfabriek naar Halfweg Wilgenlaan gereden.
Diverse ritten op deze lijn worden in opdracht van Connexxion uitgevoerd door TCR.
Route
Halte | ||
Hoofddorp, Station | ||
Hoofddorp, Nieuweweg | ||
Hoofddorp, Hoofddorp Centrum | ||
Hoofddorp, Marktplein | ||
Hoofddorp, Stationsweg | ||
Hoofddorp, De Meerstede | ||
Hoofddorp, Oranjestraat | ||
Hoofddorp, Houtwijkerveld | ||
Hoofddorp, Overbos | ||
Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis | ||
Halfweg, Vinkebrug | ||
Zwanenburg, Wilgenlaan (alleen eindpunt) | ||
Zwanenburg, Seevank | ||
Zwanenburg, Kinheim | ||
Zwanenburg, Nauerna | ||
Zwanenburg, Troelstralaan | ||
Zwanenburg, Piersonstraat | ||
Zwanenburg, De Olm | ||
Zwanenburg, Wilgenlaan | ||
Halfweg, Sugar City | ||
Halfweg, Oranje Nassaustraat | ||
Amsterdam, Arlandaweg | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk |