Lijn 170 Amsterdam Centraal Station - Mijdrecht Rondweg
Voormalige buslijn 170 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof Duvedec |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 170 reed van Amsterdam via Amstelveen en Uithoorn naar Mijdrecht.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Haarlemmermeerstation | ||
Amsterdam, De Boelelaan/VU Ziekenhuis | ||
Amsterdam, Kalfjeslaan/Amstelveenseweg | ||
Amstelveen, Plein 1960 | ||
Amstelveen, Poortwachter | ||
Uithoorn, Heijermanslaan | ||
Uithoorn, Busstation | ||
Uithoorn, Amstelplein | ||
Mijdrecht, Dukaton | ||
Mijdrecht, Dr. v/d Berglaan | ||
Mijdrecht, Proostdijland | ||
Mijdrecht, Rondweg |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1997/1998 werd het traject tussen Uithoorn Busstation en Mijdrecht alleen op maandag t/m zaterdag overdag 2x/uur gereden. De andere 2x/uur werd (ook 's avonds) niet verder gereden dan het Busstation. In de (late) avonduren en op zondag werd slechts 1x/uur naar het Amstelplein gereden, het andere half uur werd niet verder dan het Busstation gereden.
In de dienstregeling 1998/1999 was de frequentie in de avonduren en op zondag buiten de zomervakantie inmiddels verhoogd naar 4x/uur. De helft van de ritten eindigde echter nog steeds op het Busstation en Mijdrecht werd nog steeds niet bediend.