Lijn 16 Leeuwarden, Busstation - Bilgaard
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Leeuwarden |
Formule | Frysk Ferfier |
Materieel | Irisbus Citelis CNG |
Rijdt sinds | 6 maart 2016 |
Voorganger(s) | 6, 36 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 16 rijdt van station Leeuwarden een lusroute via de Transvaalwijk, Bilgaard en het Valeriuskwartier
Dienstregeling
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Busstation | ||
Leeuwarden, Harmonie | ||
Leeuwarden, Boterhoek | ||
Leeuwarden, Wissesdwinger | ||
Leeuwarden, Noorderbrug | ||
Leeuwarden, Dirk Zeperweg | ||
Leeuwarden, Stenden Hogeschool | ||
Leeuwarden, NHL Hogeschool | ||
Leeuwarden, Luchtenrek | ||
Leeuwarden, De Fennen | ||
Leeuwarden, De Kei | ||
Leeuwarden, Winkelcentrum Bilgaard | ||
Leeuwarden, Ludinga | ||
Leeuwarden, De Hooidollen | ||
Leeuwarden, Gezondheidscentrum Bilgaard | ||
Leeuwarden, Wollegaast | ||
Leeuwarden, De Blauwe Golf | ||
Leeuwarden, Jelsumerstraat | ||
Leeuwarden, Transvaalstraat | ||
Leeuwarden, Harlingersingel | ||
Leeuwarden, Harmonie | ||
Leeuwarden, Zaailand | ||
Leeuwarden, Busstation |
Geschiedenis
De huidige lijn 16 ontstond op 6 maart 2016, toen de lijnen 6 en 16 tegengesteld aan elkaar een ringlijn gingen vormen langs de Transvaalwijk, Bilgaard en het Valeriuskwartier. Lijn 36 werd hierbij opgeheven.