Lijn 168 Dordrecht Centraal Station - Rotterdam Zuidplein
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 25 jun 2012 om 10:51 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=168 |vervoerder=Arriva |concessie=Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |materieel=VDL Berkhof Ambassador |lijnsoort=Spitsbus |periode=1 juli 20…')
Buslijn 168 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 1 juli 2012 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 168 rijdt van Dordrecht via 's-Gravendeel, Maasdam en Heinenoord naar Rotterdam.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Dordrecht, Kiltunnel | ||
's-Gravendeel, H. Hamerstraat | ||
's-Gravendeel, Weegje | ||
's-Gravendeel, Smidsweg | ||
's-Gravendeel, Maasdamseweg | ||
Maasdam, Provincialeweg N217 | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |
Geschiedenis
De huidige lijnvoering ontstond op 1 juli 2012 toen de voormalige lijn 168 doorgetrokken werd naar Rotterdam Zuidplein en nog slechts in de spitsrichting ging rijden. De ritten in de tegenspits tussen Dordrecht en Heinenoord v.v. werden overgenomen door de nieuwe lijn 178.