Lijn 167 Strijen Julianastraat - Rotterdam Zuidplein
Buslijn 167 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-2x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 167 rijdt van Strijen via Maasdam, Puttershoek, Blaaksedijk en busstation Heinenoord naar het Metrostation Zuidplein in Rotterdam.
Van maandag t/m vrijdag in de ochtenddaluren rijdt de helft van de ritten vanaf/tot halte Lageweg in Maasdam, waar dan kan worden overgestapt op lijn 166 naar Rotterdam.
Tijdens de ochtendspits wordt alleen van Maasdam naar Strijen gereden+ de rest van het traject en in de andere richting wordt dan niet gereden. In de avonduren en het weekend rijdt lijn 167 niet tussen busstation Heinenoord en het Zuidplein.
Route
Halte | ||
Strijen, Julianastraat | ||
Strijen, Politiebureau | ||
Strijen, Boompjesstraat | ||
Strijen, Leeuwerikstraat | ||
Strijen, Nieuwestraat | ||
Strijen, Boomgaard | ||
Cillaarshoek, Hoekseweg | ||
Maasdam, 's-Gravendeelseweg | ||
Maasdam, Lageweg (helft ritten in daluren) | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, De Grienden | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, G. de Voslaan | ||
Puttershoek, Suikerfabriek | ||
Puttershoek, De Tol | ||
Blaaksedijk, Oost | ||
Heinenoord, Mollekade | ||
Heinenoord, Busstation (begin/-eindpunt avond/weekend) | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |