Lijn 167 Ommen Haven West - Zwolle Station
Buslijn 167 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Salland |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Den Oudsten Alliance B96 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 167 rijdt van Ommen via Varsen, Oudleusen, Dalfsen, Emmen (Ov.), Hoonhorst en Wijthmen naar Zwolle.
Route
Halte | ||
Ommen, Haven West | ||
Ommen, Strangeweg | ||
Ommen, Chevalleraustraat | ||
Ommen, Danteweg | ||
Varsen, Varsenerdijk | ||
Varsen, Geerts | ||
Varsen, Jutten | ||
Oudleusen, Maneweg | ||
Oudleusen, Wolfkamp | ||
Oudleusen, Dommelerdijk | ||
Oudleusen, Kloosterman | ||
Ankum, Gernerslag | ||
Dalfsen, Bontekamp | ||
Dalfsen, Polhaarweg | ||
Dalfsen, Kievitsbloem | ||
Dalfsen, De Trefkoele | ||
Dalfsen, Pleyendal | ||
Dalfsen, Prins Bernhardstraat | ||
Dalfsen, Gemeentehuis | ||
Dalfsen, Kruispunt / Station | ||
Dalfsen, Overweg / NS | ||
Emmen, Emmerweg | ||
Emmen, Oudeweg | ||
Hoonhorst, Klapvoorstweg | ||
Hoonhorst, Centrum | ||
Hoonhorst, Marsweg | ||
Hoonhorst, Molenhoekweg | ||
Lenthe, Koelmansstraat | ||
Wijthmen, Mulder | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Wijthmen, De Zon | ||
Wijthmen, De Marslanden | ||
Zwolle, Kuyperhuislaan | ||
Zwolle, Dokter Spanjaardweg | ||
Zwolle, Dr. Hengevelderweg | ||
Zwolle, Dokterspad | ||
Zwolle, Ceintuurbaan / Heesweg | ||
Zwolle, Wipstrik | ||
Zwolle, Dokterspad | ||
Zwolle, Dr. Hengevelderweg | ||
Zwolle, Dokter Spanjaardweg | ||
Zwolle, Herenweg | ||
Zwolle, Assendorperdijk | ||
Zwolle, Park Weezenlanden | ||
Zwolle, Schuurmanstraat | ||
Zwolle, Isala Weezenlanden | ||
Zwolle, Busstation / NS |
Route uitleg
Lijn 166 rijdt de route langs de Isala Klinieken, lokatie Sophia zowel richting Zwolle als de richting Raalte in dezelfde richting, dat wil zeggen altijd "tegen de klok in".