Lijn 167 La Louvière SNCB Sud - Luttre SNCB
Buslijn 167 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Hainaut |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:50) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 20:30) |
Zondag | 3x/dag |
Zondagavond | 1x/avond |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 167 rijdt van La Louvière via Jolimont, Bellecourt, La Hestre, Chapelle-lez-Herlaimont, Godarville, Gouy-lez-Pieton en Pont-à-Celles naar Luttre.
Dienstregeling
- Het traject tussen Godarville en Luttre wordt vrijwel alleen in functie van scholieren gereden. In vakantieperioden wordt hier alleen 2x in de ochtendspits naar Luttre en 2x in de middagspits van Luttre gereden.
- Slechts enkele ritten rijden via Bellecourt en Chapelle-lez-Herlaimont Ecoles.
Route
Halte | ||
La Louvière, SNCB Sud | ||
La Louvière, Rue Ladéroute | ||
La Louvière, Pont de l'Olive | ||
La Louvière, Gazomètre | ||
La Louvière, SNCB Centre | ||
La Louvière, Place Communale | ||
La Louvière, Rue des Forgerons | ||
La Louvière, Rue du Hocquet | ||
La Louvière, Hôme Le Laetare | ||
La Louvière, Rue de la Flache | ||
La Louvière, Tivoli | ||
La Louvière, Rue Casterman | ||
Jolimont, Hôpital | ||
Jolimont, Coopérative | ||
Jolimont, Bifurcation | ||
Fayt-lez-Manage, Tordoir | ||
Fayt-lez-Manage, Rue Wart | ||
La Hestre, Basse Hestre | ||
Bellecourt, Habitation N°180 | ||
Bellecourt, Rue du Cimetière | ||
Bellecourt, Eglise | ||
Bellecourt, Rue du Cimetière | ||
Bellecourt, Habitation N°180 | ||
La Hestre, Ecoles Provinciales | ||
La Hestre, Rue de l'Etoile | ||
La Hestre, Le Pachy | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Route d'Anderlues | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Bascoup | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Rue César de Paepe | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Ecoles | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Centre Commercial | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Rue de la Crête | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Ecoles | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Place Communale | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Château d'Eau | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Petit Gouy | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Pont de l'Autoroute | ||
Godarville, Champs d'En-Haut | ||
Godarville, Habitation N°54 | ||
Godarville, Parc Claire-Fontaine | ||
Godarville, Habitation N°59 | ||
Godarville, SNCB | ||
Godarville, Destrée | ||
Godarville, Rue Paulus | ||
Godarville, Place Communale | ||
Godarville, Nouvelle Cité | ||
Gouy-lez-Piéton, Culot | ||
Gouy-lez-Piéton, Les Communes | ||
Gouy-lez-Piéton, l'Eglise | ||
Gouy-lez-Piéton, Les Ecoles | ||
Gouy-lez-Piéton, Haut-Flèchères | ||
Gouy-lez-Piéton, Bas-Flèchères | ||
Gouy-lez-Piéton, Nouveau Pont | ||
Gouy-lez-Piéton, SNCB | ||
Gouy-lez-Piéton, Maison du Peuple | ||
Gouy-lez-Piéton, Rue de Luttre | ||
Gouy-lez-Piéton, Rue l'Hoir | ||
Gouy-lez-Piéton, L'Aulnois | ||
Pont-à-Celles, Ferme Lecomte | ||
Pont-à-Celles, Rue du Moulin | ||
Pont-à-Celles, Habitation 43 | ||
Pont-à-Celles, Place Communale | ||
Pont-à-Celles, Rue de l'Eglise | ||
Pont-à-Celles, Athénée Royale | ||
Pont-à-Celles, Traulée | ||
Pont-à-Celles, Arsenal | ||
Pont-à-Celles, Rue Brigode | ||
Pont-à-Celles, Rue Wauters | ||
Pont-à-Celles, Tunnel | ||
Luttre, SNCB |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 15 april 2013 werd de frequentie op zondag teruggebracht tot slechts 4 ritten per richting.
In de periode tussen 15 april en 6 september 2019 was de brug over het kanaal Brussel-Charleroi in Gouy-lez-Piéton afgesloten als gevolg van omvangrijke werkzaamheden. In die periode werden de reguliere ritten van deze lijn beperkt tot Godarville en reed een gratis pendelbus tussen Godarville en de westzijde van de afgesloten brug. Wel reed enkele malen per dag een losse bus als lijn 167 tussen Godarville en Gouy-lez-Piéton via een omleidingsroute zonder het kanaal over te hoeven steken.
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 167
- Buitenlandse buslijnen
- Bassin de Mobilité Hainaut
- Lijn in België
- Plaats La Louvière
- Station La Louvière-Sud
- Station La Louvière-Centre
- Plaats Godarville
- Station Godarville
- Plaats Gouy-lez-Piéton
- Station Gouy-lez-Piéton
- Plaats Pont-à-Celles
- Station Pont-à-Celles
- Plaats Luttre
- Station Luttre