Lijn 167 Alkmaar Station - Beverwijk Station
Buslijn 167 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Haarlem-IJmond |
2e concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG, VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 167 rijdt van station Alkmaar via Heiloo, Limmen, Castricum, station Castricum en Heemskerk naar station Beverwijk.
Omleiding
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Bergerhout | ||
Alkmaar, Nassaulaan | ||
Alkmaar, Metiusgracht | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Vierstaten | ||
Alkmaar, Kooimeerlaan | ||
Heiloo, Spokenboschlaan | ||
Heiloo, Kattenberg | ||
Heiloo, Kerkelaan | ||
Heiloo, Slimpad | ||
Heiloo, Stationsweg | ||
Heiloo, Zevenhuizerlaan | ||
Heiloo, Krommelaan | ||
Heiloo, Kapellaan | ||
Limmen, Visweg | ||
Limmen, Kerkweg | ||
Limmen, Limmerbuurt | ||
Castricum, Soomerwegh | ||
Castricum, Ganzerik | ||
Castricum, De Bloemen | ||
Castricum, Anna Reynvaansingel | ||
Castricum, Dorcamp | ||
Castricum, De Loet | ||
Castricum, Dorpsstraat | ||
Castricum, Pr. Beatrixstraat | ||
Castricum, Mient | ||
Castricum, Station | ||
Castricum, Sportpark | ||
Castricum, Jachthuis | ||
Heemskerk, Camping Geversduin | ||
Heemskerk, Oude Jachthuis | ||
Heemskerk, Duinweg | ||
Heemskerk, Marquettelaan | ||
Heemskerk, Kerkweg | ||
Heemskerk, Mozartstraat | ||
Heemskerk, Ruysdaelstraat | ||
Heemskerk, Heemswijk | ||
Heemskerk, Helmlaan | ||
Heemskerk, de Smidse | ||
Beverwijk, Borneostraat | ||
Beverwijk, Laan van Kanaan | ||
Beverwijk, Huiderlaan | ||
Beverwijk, Plantage | ||
Beverwijk, Florastraat | ||
Beverwijk, Populierenlaan | ||
Beverwijk, Zeestraat | ||
Beverwijk, Westerhoutplein | ||
Beverwijk, Beecksanghlaan | ||
Beverwijk, Rode Kruis Ziekenhuis | ||
Beverwijk, Station |
Geschiedenis
In de vorige concessie bestond lijn 167 ook. Echter reed deze toen nog maar 1x per uur en werd in Castricum een andere route gereden, lijn 168 reed op het andere halfuur bijna dezelfde route als lijn 167.
Voormalige routes
Voormalige route in Castricum t/m 13 december 2008
Halte | ||
Castricum, Soomerwegh | ||
Castricum, Handelstraat | ||
Castricum, Geesterduin | ||
Castricum, Dorpsstraat | ||
Castricum, Pr. Beatrixstraat |
Voormalige route tussen Heemskerk - Beverwijk t/m 1 september 2012
Per 2 september 2012 werd ook de route in Heemskerk en Beverwijk aangepast. Dit was de oude route, t/m 1 september 2012:
Halte | ||
Heemskerk, Mozartstraat | ||
Heemskerk, Ruysdaelstraat | ||
Heemskerk, J. Ligthartstraat | ||
Heemskerk, Breedslaglaan | ||
Heemskerk, Goudvink | ||
Heemskerk, Beneluxstraat | ||
Heemskerk, Hoflaan | ||
Heemskerk, Waddenlaan | ||
Heemskerk, Citadel | ||
Beverwijk, Louis Davidslaan | ||
Beverwijk, Conny Stuartlaan | ||
Beverwijk, Laan der Nederlanden | ||
Beverwijk, Overboslaan | ||
Beverwijk, Vennelaan | ||
Beverwijk, Beverhof | ||
Beverwijk, Schans | ||
Beverwijk, Station |