Lijn 165 Egmond aan Zee Busstation - Alkmaar Station
Versie door Milco (overleg | bijdragen) op 8 dec 2013 om 01:08 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=165 |afbeelding=8492-165.jpg |onderschrift=Connexxion 8492 op station Alkmaar |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Holland Noord |materiee...')
Buslijn 165 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Zondag (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 165 rijdt van Egmond aan Zee via Egmond a/d Hoef naar Alkmaar.
Op maandag t/m zaterdag overdag reed de bus 2x/uur tussen Egmond aan Zee en Alkmaar, op zondagen in de zomervakantie werd traject eveneens 2x/uur gereden. De rest van het traject werd altijd 1x/uur bereden.
Route
Halte | ||
Egmond aan Zee, Busstation | ||
Egmond aan Zee, Boulevard Ir. de Vassey | ||
Egmond aan Zee, Vuurtoren | ||
Egmond aan Zee, Kennedyboulevard | ||
Egmond aan Zee, Zeeweg | ||
Egmond aan Zee, Sternlaan | ||
Egmond aan Zee, Prins Hendrikstichting | ||
Egmond aan Zee, P. Schotsmanstraat | ||
Egmond a/d Hoef, Egmonderstraat | ||
Egmond a/d Hoef, Lamoraalweg | ||
Egmond a/d Hoef, Sabine van Beierenlaan | ||
Egmond a/d Hoef, Krommedijk | ||
Egmond a/d Hoef, Klompenhoeve | ||
Alkmaar, Sportpark de Meent | ||
Alkmaar, Robonsbosweg | ||
Alkmaar, Bergerweg | ||
Alkmaar, Station |
Geschiedenis
Per 15 december 2013 werd lijn 165 gesplitst in lijn 165 tussen Egmond aan Zee en Alkmaar en de nieuwe lijn 164 tussen Egmond aan Zee en Castricum.