Lijn 163 Schiphol-Centrum Plaza/NS - Schiphol-Oost Stationsplein
Voormalige buslijn 163 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 2 juni 1996 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 163 reed van Schiphol Plaza via ~Zuid, ~De Rijk en Oude Meer naar Schiphol-Oost.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Schiphol-Centrum, Plaza/NS | ||
Schiphol-Centrum RLD/Skyport | ||
Schiphol-Centrum, Kokspassage | ||
Schiphol-Centrum, Vrachtgebouw 1 | ||
Schiphol-Centrum, Vastgoedstaete | ||
Schiphol-Centrum, Uiverweg | ||
Schiphol-Zuid, Toekanweg | ||
Schiphol-Zuid, Flamingoweg | ||
Schiphol-Zuid, Parkeerterrein P30 | ||
Schiphol-Rijk, Boeingavenue | ||
Oude Meer, IERA | ||
Schiphol-Oost, Stationsplein |
Geschiedenis
Op 2 juni 1996 werd lijn 163 komende vanaf Schiphol-Oost ingekort tot Schiphol-Rijk, het traject naar Hoofddorp kwam te vervallen ten gunste van lijn 92. Ter vervanging werd de route vanaf Schiphol-Zuid omgeklapt naar Schiphol Plaza. Voorts ging deze lijn alleen nog maandag t/m vrijdag overdag met kleine busjes rijden.