Lijn 162 Raalte Station - Dalfsen Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 26 jul 2018 om 20:12
Buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 162 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 162 rijdt van Raalte via Lemelerveld naar Dalfsen.
Route
Halte | ||
Raalte, Station | ||
Raalte, Merel | ||
Raalte, De Hofstee | ||
Raalte, Dijkman | ||
Raalte, Café De Posthoorn | ||
Lemelerveld, Parallelstraat | ||
Lemelerveld, Posthoornweg | ||
Lemelerveld, Klipperstraat | ||
Lemelerveld, Dwarsweg | ||
Lemelerveld, Doktersbrug | ||
Dalfsen, Kortersweg | ||
Dalfsen, Foreco | ||
Dalfsen, Station |
Geschiedenis
Op 9 december 2012 werd de route gewijzigd. Voortaan werd er niet langer tussen Lemelerveld en Ommen gereden, maar werd vanaf Lemelerveld naar Dalfsen gereden. Tegelijk met de ingebruikneming van de route naar Dalfsen werd de lijn 164 vervangen door een slechts eenmaal per dag rijdende lijn 664. Reizigers uit Lemelerveld voor de richting Zwolle dienden voortaan via Dalfsen te reizen en aldaar over te stappen op de trein naar Zwolle.
Op 26 februari 2017 werd de route in Lemelerveld gewijzigd. De haltes Café Reimink en Brugstraat kwamen op dat moment te vervallen.
Op 8 juli 2018 kwam de halte Bekking in Lemelerveld te vervallen.