Lijn 162 Oud-Beijerland Debussyring - Zuid-Beijerland Gravin Sabinastraat
Buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Arriva, TCR |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes Sprinter City, Irisbus GX127 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 162 rijdt vanaf halte Debussyring in Oud-Beijerland via Oud-Beijerland, Nieuw-Beijerland en Zuidzijde naar Zuid-Beijerland.
In de avonduren en op zondag is lijn 162 een belbus en rijdt dan vanaf/tot de halte Sportlaan in Oud-Beijerland. Vanaf Zuid-Beijerland wordt er dan vanaf/tot de halte 'Zinkweg' gereden.
Komende vanaf Oud Beijerland wordt de halte R. van Dorplaan in Zuid-Beijerland alleen doot twee ochtendspitsritten bediend, uitsluitend buiten de mei-, zomer- en kerstvakantie. Daarnaast eindigt één ochtendspitsrit vanaf Zuid-Beijerland op de Prinses Irenestraat in Oud-Beijerland.
Route
Halte | ||
Oud-Beijerland, Debussyring | ||
Oud-Beijerland, Chopinplein | ||
Oud-Beijerland, Bachlaan | ||
Oud-Beijerland, Boezemlaan | ||
Oud-Beijerland, Sportlaan | ||
Oud-Beijerland, Julianastraat | ||
↑ | Oud-Beijerland, Prinses Irenestraat | |
Oud-Beijerland, Steenenstraat | ||
Oud-Beijerland, K. Doormanstraat | ||
Oud-Beijerland, W. van Vlietstraat | ||
Oud-Beijerland, Marieniersweg | ||
Oud-Beijerland, Zinkweg | ||
Nieuw-Beijerland, Langeweg | ||
Zuidzijde, Zuidzijde | ||
Zuid-Beijerland, R. van Dorplaan | ||
Zuid-Beijerland, Van Oldenbarneveltstraat | ||
Zuid-Beijerland, Gravin Sabinastraat |