Lijn 162 Heerhugowaard Station - Alkmaar Keerlus Hogeschool
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:38 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance |
Periode | t/m 14 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 162 reed van Alkmaar naar Heerhugowaard. In de schoolvakanties, 's avonds en in het weekend begonnnen / eindigden alle ritten bij het station.
Route
Halte | ||
Heerhugowaard, Station NS | ||
Heerhugowaard, Titanialaan | ||
Heerhugowaard, Diamant | ||
Heerhugowaard, Granaat | ||
Heerhugowaard, Smaragd | ||
Heerhugowaard, Rijn | ||
Heerhugowaard, Amstel | ||
Heerhugowaard, Westfrieslandsingel | ||
Heerhugowaard, Oostertocht / Huygenhoek | ||
Heerhugowaard, Zuidwijk / De Kieft | ||
Heerhugowaard, Oosttangent / Sportpark | ||
Heerhugowaard, Oosttangent | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Rijnstraat / Edisonweg | ||
Alkmaar, Oudorperdijkje | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Alkmaar, Bergerweg | ||
Alkmaar, Hogeschool Alkmaar | ||
Alkmaar, J. Ligthartstraat | ||
Alkmaar, Keerlus Hogeschool |