Lijn 162 's-Hertogenbosch Station - Oss Station (2007)
Voormalige buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant (2007-2014) |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 20 mei 2007 t/m 3 mei 2008 |
Voorganger(s) | 162 |
Opvolger(s) | 162 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 162 was een spitslijn van 's-Hertogenbosch naar Oss.
In de ochtendspits reden twee ritten van Oss naar 's-Hertogenbosch en in de middagspits reden twee ritten naar Oss. Tussen Maren-Kessel en Oss reed ook buurtbus 262.
Tot 20 mei 2007 reed lijn 162 slechts tussen 's-Hertogenbosch en Maren-Kessel. In Maren-Kessel kon worden overgestap op lijn 262.
Op 4 mei 2008 werden lijn 162 en 262 samengevoegd. Lijn 162 ging weer als streekbus rijden tussen Maren-Kessel en Oss. Enkele ritten reden door naar 's-Hertogenbosch. Deze bus reed op dezelfde tijdstippen als de buurtbus, op maandag t/m vrijdag overdag.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Baden Powellstraat | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Bruistensingel | ||
's-Hertogenbosch, Buitenpepers | ||
's-Hertogenbosch, Rompertsebaan | ||
's-Hertogenbosch, Rompertpassage | ||
's-Hertogenbosch, Sint Teunislaan | ||
's-Hertogenbosch, Harendonkweg | ||
's-Hertogenbosch, De Morgen | ||
's-Hertogenbosch, Burg. Godschalxstraat | ||
Empel, De Brink | ||
Empel, Fluitekruid | ||
Het Wild, Hustenweg | ||
Het Wild, Nieuwe Provincialeweg | ||
Maren-Kessel, Provincialeweg | ||
Maren-Kessel, Dijkstraat | ||
Maren-Kessel, Kerkplein | ||
Maren-Kessel, Velmerweg | ||
Maren-Kessel, Molenstraatje | ||
Maren-Kessel, Kesselsehoek | ||
Lith, Citadel | ||
Lith, Meester Van Coothstraat | ||
Lith, Hertog Janstraat | ||
Lith, Markt | ||
Lith, Lithsedijk | ||
Lith, Stuw | ||
Lithoijen, Lithoijensedijk | ||
Teeffelen, John F. Kennedybaan | ||
Teeffelen, Pastoor Van Weerdtstraat | ||
Oss, Mikkeldonkweg | ||
Oss, Zaltbommelseweg | ||
Oss, Hertogensingel | ||
Oss, Eikenboomgaard | ||
Oss, Walstraat | ||
Oss, Centraal Station |