Lijn 161 Alkmaar Station - Hoogwoud Gemeentehuis
Voormalige buslijn 161 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 27 mei 1979 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur (tot 20.45) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 161 reed van Alkmaar via Heerhugowaard, Hensbroek, Obdam en Opmeer naar Hoogwoud.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Heerhugowaard, Zuidwijk | ||
Heerhugowaard, Glijnisweg | ||
Rustenburg, De Gouden Karper | ||
Hensbroek, De Gemaalweg | ||
Obdam, Station | ||
Spanbroek, Spanbroek | ||
Opmeer, Busstation | ||
Hoogwoud, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 27 mei 1979 werd de oude lijn 149 geknipt in Hoogwoud. Het trajectdeel Hoorn - Hoogwoud bleef rijden onder het lijnnummer 149 en het trajectdeel tussen Alkmaar en Hoogwoud kreeg het nieuwe lijnnummer 161.