Lijn 153 Ringlijn Schagen Station - Nieuwe Niedorp
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 feb 2016 om 20:04
Voormalige buslijn 153 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Kop van Noord-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 153 reed van Schagen een grote lusroute via Barsingerhorn, Lutjewinkel, Winkel, Nieuwe Niedorp, Winkel, 't Zeld en Zijdewind.
In de spitsuren werd 1x/uur het hele traject als vaste bus gereden en werd altijd via Barsingerhorn gereden. In de daluren en op zaterdag overdag werd binnen Schagen als vaste bus gereden en moest voor overige haltes gereserveerd worden, in de avonduren en op zondag moest voor alle haltes gereserveerd worden.
Route
Halte | ||
Schagen, Station | ||
Schagen, Muggenburg | ||
Haringhuizen, Crematorium | ||
Barsingerhorn, Blauwe Brug | ||
De Weere, Weere | ||
Lutjewinkel, Mientweg | ||
Zijdewind, Hartweg | ||
't Veld, Oranjelaan | ||
Winkel, Gemeentehuis | ||
Nieuwe Niedorp, Viaduct/Klooster | ||
Winkel, Gemeentehuis | ||
't Veld, Oranjelaan | ||
Zijdewind, Hartweg | ||
Lutjewinkel, Mientweg | ||
De Weere, Weere | ||
Barsingerhorn, Blauwe Brug | ||
Haringhuizen, Crematorium | ||
Schagen, Muggenburg | ||
Schagen, Station |