Lijn 153 Alkmaar Station NS - Schagen Station NS
Voormalige buslijn 153 | |
Vervoerder(s) | NZH, Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 153 reed van Alkmaar via Heerhugowaard, Waarland, Nieuwe Niedorp, Winkel, Lutjewinkel en Barsingerhorn naar Schagen.
Op zaterdag werd alleen tussen Heerhugowaard en Schagen gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Heerhugowaard, Tuincentrum | ||
Heerhugowaard, Admiraal | ||
Heerhugowaard, Zuidwijk | ||
Heerhugowaard, Reuzenpandasingel | ||
Heerhugowaard, Gibbon | ||
Heerhugowaard, Butterhuizen | ||
Heerhugowaard, Han Fortmann College | ||
Heerhugowaard, Station | ||
Heerhugowaard, Han Fortmann College | ||
Heerhugowaard, Zuidtangent/Winkelcentrum | ||
Heerhugowaard, Middenweg | ||
Heerhugowaard, Centrumwaard | ||
Heerhugowaard, Middenweg/Bickerstraat | ||
Heerhugowaard, Middenweg/Krusemanlaan | ||
Heerhugowaard, Molenweg | ||
De Noord, Maria Jacoba Hoeve | ||
De Noord, De Koffiemolen | ||
De Noord, Hasselaarsweg | ||
De Noord, Winkel Groen | ||
De Noord, R.K. Kerk | ||
De Noord, Stoop | ||
De Noord, De Pijpjes | ||
De Noord, A.C. de Graafweg | ||
Nieuwe Niedorp, Viaduct | ||
Winkel, Gemeentehuis | ||
Lutjewinkel, Mientwe/Trefpunt | ||
De Weere, Zoutkaag | ||
Barsingerhorn, Blauwe Brug | ||
Schagen, Crematorium | ||
Schagen, Station |