Lijn 150 Alkmaar Station NS - Den Helder Station NS
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:34 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 150 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 150 reed van Alkmaar via Schoorl, Groet, Camperduin, Petten, Sint Maartenszee, 't Zand en Julianadorp naar Den Helder.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Later bij Connexxion reed deze lijn nog steeds.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Alkmaar, Voltastraat | ||
Schoorl, Frederikslaan | ||
Groet, Kerkpad / Centrum | ||
Camperduin, Munnikenweg | ||
Petten, Plein 1945 | ||
Sint Maartenszee, Goudvis | ||
Sint Maartensvlotbrug, Vlotbrug | ||
Stolpervlotbrug, De Stolpen | ||
't Zand, Vlotbrug | ||
Julianadorp, Noorderhaven / Lange Vliet | ||
Julianadorp, Van Foreestweg / Veul | ||
Den Helder, Pastoor Koopmanweg | ||
Den Helder, De Lichtboei | ||
Den Helder, Station NS |