Lijn 143 Hoorn Station - Enkhuizen Station
Voormalige buslijn 143 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 143 reed van Hoorn via Blokker, Zwaagdijk, Wervershoof en Andijk naar Enkhuizen.
Het hele traject werd slechts 1x per 2 uur gereden, daar tussen in werd 1x per 2 uur tot Andijk gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Blokker, Kolenbergstraat | ||
Blokker, Dorpsweg | ||
Blokker, Blauw | ||
Zwaagdijk, Rijweg/Dorpsweg | ||
Zwaagdijk, Rijweg/Zwaagdijk | ||
Zwaagdijk, Weg naar Hauwert | ||
Zwaagdijk, Postkantoor | ||
Zwaagdijk, Politiebureau | ||
Wervershoof, Tolweg | ||
Wervershoof, Gemeentehuis | ||
Wervershoof, Hoek | ||
Wervershoof, Kagerbos | ||
Andijk, Molenweg/Kleingouw | ||
Andijk, Molenweg/Noordzijde | ||
Andijk, Hoekweg/Kleingouw | ||
Andijk, Café De Meiboom | ||
Andijk, Oosterdijk | ||
Andijk, Middenweg | ||
Andijk, Knokkel | ||
Andijk, Kerkepad | ||
Andijk, De Vries/Hornpad | ||
Andijk, Café De Toekomst | ||
Enkhuizen, Vuurtoren | ||
Enkhuizen, Piet Roodenburgstraat | ||
Enkhuizen, Bloemwijk | ||
Enkhuizen, Goudsbloemstraat | ||
Enkhuizen, Station |