Lijn 13 Hasselt Station - Bocholt Post
Streekbuslijn 13 in België Bekijk de voormalige lijnen 13 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 13 rijdt van Hasselt via Zonhoven, Houthalen, Helchteren, Peer, Meeuwen, Ellikom en Grote Brogel naar Bocholt.
Route
Route is niet compleet.
Halte | ||
Hasselt, Station | ||
Hasselt, Molenpoort | ||
Hasselt, Dusartplein | ||
Hasselt, Zwembad | ||
Hasselt, Handelsschool | ||
Hasselt, Weg naar Genk | ||
Hasselt, Banneuxwijk | ||
Kiewit, Station | ||
Kiewit, Walenstraat | ||
Kiewit, Bewel I | ||
Kiewit, Bewel II | ||
Hasselt, Europalaan | ||
Hasselt, Kiewit / Kerk | ||
Hasselt, Luchtvaartstraat | ||
Zonhoven, Vertakking | ||
Zonhoven, Heuveneinde | ||
Zonhoven, Heuven | ||
Zonhoven, Dorp | ||
Zonhoven, Dorpsplein | ||
Zonhoven, Berkenenstraat | ||
Houthalen, P+R | ||
Houthalen, Koolmijnlaan | ||
Houthalen, Mijn | ||
????? | ||
Helchteren, Oude Postbaan | ||
Peer, Bovenlinde | ||
Peer, Wauberg | ||
Peer, Wauberg / School | ||
Peer, Overes | ||
Meeuwen, Meeuweneinde | ||
Meeuwen, Wilgenstraat | ||
Meeuwen, Broekkant | ||
Meeuwen, Weg naar Helchteren | ||
Meeuwen, Bergstraat | ||
Meeuwen, Weg naar Klein-Meeuwen | ||
Meeuwen, Bosstraat | ||
Wijshagen, Venstraat | ||
Wijshagen, Kerk | ||
Wijshagen, Martinlaan 45 | ||
Wijshagen, Martinlaan | ||
Meeuwen, Lierstraat | ||
Meeuwen, Luttelmeeuwen | ||
Ellikom, Ellikommerbaan | ||
Ellikom, Hellestraat | ||
Ellikom, Kerk | ||
Ellikom, Grote Baan | ||
Ellikom, Schoolstraat | ||
Ellikom, Schutterslaan | ||
Grote Brogel, Laarheide | ||
Grote Brogel, Laarderweg | ||
Grote Brogel, Kiosk | ||
Bocholt, Elvenweg | ||
Bocholt, Goolderstraat | ||
Bocholt, Gelehoekstraat | ||
Bocholt, Damburgstraat | ||
Bocholt, Post | ||
Bocholt, Biotechnicum | ||
Bocholt, Oude Kerkstraat | ||
Bocholt, Kapel | ||
Bocholt, De Hees | ||
Kaulille, Balkenweg | ||
Kaulille, Rietweg | ||
Kaulille, Kerk |