Lijn 135 Hoorn Station - Den Helder Fort Kijkduin
Voormalige buslijn 135 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro |
Periode | 13 december 2009 t/m 10 december 2011 |
Voorganger(s) | 135 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 135 reed van Hoorn via Abbekerk, Middenmeer, Slootdorp, Wieringerwerf, Den Oever en de N99 naar Den Helder.
Tussen station Den Helder en Fort Kijkduin reed (m.u.v. de avonduren) altijd 2x per uur een bus.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Van Dedemstraat/Keern | ||
Abbekerk, Busstation | ||
Middenmeer, Alkmaarseweg | ||
Middenmeer, Breestraat | ||
Middenmeer, Winkelcentrum | ||
Wieringerwerf, Badweg | ||
Wieringerwerf, Ir. Krijnstraat | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Den Oever, Busstation | ||
Hippolytushoef, N99 | ||
Westerland, Hollebalgweg | ||
De Kooy, N99/Luchthaven Den Helder | ||
Den Helder, Sperwerstraat | ||
Den Helder, Station | ||
Den Helder, Polderweg | ||
Den Helder, Koningsplein | ||
Den Helder, W. Barentszstraat | ||
Den Helder, Gemini Ziekenhuis | ||
Den Helder, H.W. Mesdagstraat | ||
Den Helder, Fort Kijkduin/Strand |
Geschiedenis
Op 13 december 2009 werd de route van lijn 135 in Den Helder verlengd naar Huisduinen, hiermee nam de lijn ook een deel van de route van lijn 31. Op dit nieuwe traject ging de lijn ook altijd elk half uur rijden, met uitzondering van de avonduren. De route via Slootdorp kwam tegelijkertijd te vervallen, dit werd weer overgenomen door lijn 130 (Alkmaar - Kreileroord).