Lijn 131 Hoorn Station NS - Enkhuizen Station NS
Voormalige snelbuslijn 131 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | West-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 131 reed van Hoorn via Zwaagdijk, Wervershoof en Andijk naar Enkhuizen.
Dienstregeling
- In de spitsrichting reden er enkele versterkingsritten Hoorn en Andijk.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, St. Jans Gasthuis | ||
Hoorn, Koepoortsweg | ||
Hoorn, Eenhuizenstraat | ||
Hoorn, Technische School | ||
Hoorn, Draafsingel | ||
Hoorn, J.D. Pollstraat | ||
Hoorn, Streekziekenhuis | ||
Hoorn, Stadskantoor | ||
Hoorn, Blokmergouw/Nieuwe Steen | ||
Zwaagdijk, WFO/ABC | ||
Wervershoof, Gemeentehuis | ||
Wervershoof, R.K. Kerk | ||
Wervershoof, 't Fortuin | ||
Wervershoof, Kagerbos | ||
Andijk, Kuin | ||
Andijk, Burg. Doumastraat | ||
Andijk, Molenweg | ||
Andijk, Hoekweg | ||
Andijk, Kleingouw | ||
Andijk, Bejaardencentrum | ||
Andijk, Hornpad | ||
Andijk, Veilingweg | ||
Enkhuizen, Haling | ||
Enkhuizen, Noorderdijk | ||
Enkhuizen, Zwaluwweg | ||
Enkhuizen, Poortland | ||
Enkhuizen, De Laars | ||
Enkhuizen, Kerkeland | ||
Enkhuizen, Meeuwenlaan | ||
Enkhuizen, Kastanjelaan | ||
Enkhuizen, Koepoort | ||
Enkhuizen, Westerstraat | ||
Enkhuizen, Dijk | ||
Enkhuizen, Station |