Lijn 122 Rhode-Saint-Genèse Forêt de Soignies - Waterloo Berlaymont
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 122 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Brabant Wallon |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 122 rijdt van Rhode-Saint-Genèse via Alsemberg en Braine-l'Alleud naar Waterloo.
Route
Halte | ||
Rhode-Saint-Genèse, Clos Fleuri (Bloemenhof) | ||
Rhode-Saint-Genèse, Avenue Sainte-Anne (Sint-Annalaan) | ||
Rhode-Saint-Genèse, Avenue des Touristes (Toeristenlaan) | ||
Rhode-Saint-Genèse, Gare (Station) | ||
Rhode-Saint-Genèse, Termeulen | ||
Rhode-Saint-Genèse, Rollebaan | ||
Rhode-Saint-Genèse, Rue de la Fontaine (Fonteinstraat) | ||
Alsemberg, Winderickxplein | ||
Rhode-Saint-Genèse, Sept Fontaines (Zevenborren) | ||
Braine-l'Alleud, Drève des Pins | ||
Braine-l'Alleud, Avenue du Prieuré | ||
Ermite, Centre | ||
Braine-l'Alleud, Château d'Eau | ||
Ermite, Eglise | ||
Braine-l'Alleud, Mont-Saint-Pont | ||
Waterloo, Calvaire | ||
Waterloo, Clos des Roses | ||
Waterloo, Fructidor | ||
Waterloo, Athénée | ||
Waterloo, Avenue Reine Astrid | ||
Waterloo, Napoléon | ||
Waterloo, Berlaymont |
Geschiedenis
Op 6 januari 2014 verviel de halte Waterloo station voor lijn 122.
Op onbekende datum is de halte Winderickxplein vervallen, in 2017 was deze weer inmiddels weer in de dienstregeling verschenen.
Voormalige route(s)
Voormalige route via station Waterloo
Halte | ||
Waterloo, Fructidor | ||
Waterloo, Place de la Gare | ||
Waterloo, Athénée |