Lijn 11 Hoorn Station - Oostwoud Heemraad Witweg
Versie door Milco (overleg | bijdragen) op 22 jun 2016 om 16:49 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Nieuwedrgl2}} {{LijnInfo |route=Hoorn - Zwaag (- Wognum - Nibbixwoud - Hauwert / Midwoud - Oostwoud) |lijnnr=11 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Hollan...')
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 11 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 10 juli 2016 |
Voorganger(s) | 11 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 11 rijdt van Hoorn via Zwaag, Wognum, Nibbixwoud, Benningbroek en vervolgens via Hauwert of Midwoud naar Oostwoud.
Dienstregeling
- Tot 13:00 uur rijdt de bus via Hauwert naar Oostwoud en vervolgens via Midwoud weer naar Hoorn, vanaf 13:00 uur wordt deze ronde in tegengestelde richting gereden.
- Het traject tussen Zwaag en Oostwoud werd alleen van maandag tot en met zaterdag overdag bediend, één keer per uur.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Westfriesgasthuis | ||
Hoorn, Koepoortsweg | ||
Hoorn, Eenhuizenstraat | ||
Hoorn, Technische School | ||
Hoorn, Wabenstraat | ||
Hoorn, Stadhuis | ||
Hoorn, Blokmergouw | ||
Hoorn, Beurtschip | ||
Zwaag, Lange Akker | ||
Zwaag, De Opgang | ||
Zwaag, Risdam | ||
Zwaag, Hoefijzer | ||
Zwaag, Stijgbeugel | ||
Zwaag, De Kromme Elleboog | ||
Zwaag, Wogmergouw | ||
Zwaag, Sportpark | ||
Wognum, Kleine Zomerdijk | ||
Wognum, Raadhuisplein | ||
Nibbixwoud, Oosteinderweg | ||
Nibbixwoud, Zwembad | ||
Nibbixwoud, Kok | ||
Nibbixwoud, Rooms Katholieke Kerk | ||
Nibbixwoud, De Driesprong | ||
Zwaagdijk, Deureweg | ||
Hauwert, Dorpsstraat | ||
Hauwert, Hauwert | ||
Hauwert, Garage Balk | ||
Hauwert, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Nibbixwoud, Woudhoek | ||
Benningbroek, Oosterstraat | ||
Midwoud, Halfweg | ||
Midwoud, Dorpsstraat | ||
Midwoud, Yvo Janszlaan | ||
Midwoud, De Zuid | ||
Midwoud, Korteling | ||
Oostwoud, Dorpsstraat | ||
Oostwoud, Postkantoor | ||
Oostwoud, Heemraad Witweg |
Geschiedenis
De huidige lijn 11 ontstond op 10 juli 2016, toen de lijn niet meer naar Abbekerk ging rijden, maar een ronde langs Hauwert en Oostwoud.