Lijn 115 Alkmaar Kerkplein - Egmond aan Zee Busstation
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 feb 2016 om 19:55
Voormalige buslijn 115 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Alkmaar |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 27 mei 1978 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 115 reed van Alkmaar via Egmond a/d Hoef naar Egmond aan Zee.
Op zon- en feestdagen reden alle ritten naar het Kerkplein, maar vertrok slechts 1x/uur een rit vanaf het Kerkplein.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Kerkplein | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Bergerweg | ||
Egmond a/d Hoef, Krommedijk | ||
Egmond a/d Hoef, Egmonderstraatweg | ||
Egmond aan Zee, Busstation |
Geschiedenis
Op 28 mei 1978 werd deze lijn vernummerd naar 165.