Lijn 10 Ringlijn Zwolle, Busstation/NS - Holtenbroek/Oosterenk
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Midnet (... - 1999), Connexxion (1999 - ...) |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Servicebus |
Formule | Plusbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur (middagspits) |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur (middag) |
Lijn 10 reed van station Zwolle afwisselend een lusroute via Holtenbroek of via de Oosterenk.
Dienstregeling
- De ritten van .00 reden naar Holtenbroek en de ritten van .30 reden via Oosterenk.
Route
Halte | ||
Zwolle, Busstation/NS | ||
Zwolle, Sassenpoort | ||
Zwolle, Kerkbrugje | ||
Zwolle, Winkelcentrum Diezerpoort | ||
Zwolle, Belastingkantoor | ||
Zwolle, Frans Halsstraat | ||
Zwolle, Esdoornstraat | ||
Zwolle, Wanningstraat | ||
Zwolle, Havezate | ||
Zwolle, SG v/d Capellen | ||
Zwolle, Vijverhof | ||
Zwolle, Rivierenhof | ||
Zwolle, Van Muudenstraat | ||
Zwolle, Belastingkantoor | ||
Zwolle, Dijkstraat | ||
Zwolle, Rode Torenplein | ||
Zwolle, Harm Smeengekade | ||
Zwolle, Violierenstraat | ||
Zwolle, Molenweg | ||
Zwolle, Zalneflat | ||
Zwolle, Herenweg | ||
Zwolle, Isala Kliniek Sophia | ||
Zwolle, Tesselschade | ||
Zwolle, Brederostraat | ||
Zwolle, Jacob Catsstraat | ||
Zwolle, Trompstraat | ||
Zwolle, Provinciehuis | ||
Zwolle, Isala Kliniek Weezenlanden | ||
Zwolle, Busstation/NS |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.