Heidebloem is een Belgische busonderneming uit Lanaken. Het bedrijf is onderdeel van de Belgische groep Hansea.
Lijnennet
Heidebloem rijdt (ritten op) enkele lijnen in de vervoerregio Limburg in opdracht van De Lijn.
NB. Dit overzicht is mogelijk niet compleet
Lijn
|
Route
|
Lijnsoort
|
Vervoerder(s)
|
1
|
Genk: Sledderlo - Kolderbos - Centrum - Station - Atheneum - Waterschei - Zwartberg
|
Stadsbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
10
|
Genk - Zutendaal - Munsterbilzen - Bilzen - Hoeselt - Werm - Riksingen - Tongeren
|
Streekbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
129
|
Genk - Bokrijk - Hasselt Godsheide - Kiewit
|
Streekbus
|
(Heidebloem en G. Mebis i.o.v.) De Lijn
|
203
|
Hasselt - Diepenbeek - Beverst - Schoonbeek - Heesveld - Spurk - Bilzen
|
Schoolbus
|
(Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
204
|
Bilzen - Spurk - Heesveld - Schoonbeek - Beverst - Diepenbeek - Hasselt
|
Schoolbus
|
(Heidebloem en G. Mebis i.o.v.) De Lijn
|
206
|
Beverst - Schoonbeek - Heesveld - Eik - Munsterbilzen - Hoelbeek - Eigenbilzen - Mopertingen - Hees - Veldwezelt - Maastricht
|
Marktbus
|
(Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
208
|
Lafelt - Kesselt - Hees - Mopertingen - Eigenbilzen - Hoelbeek - Waltwilder - Bilzen
|
Schoolbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
20a
|
Maastricht - Veldwezelt - Mopertingen - Waltwilder - Bilzen - Beverst - Diepenbeek - Diepenbeek Universiteit - Hasselt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, G. Mebis en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
20b
|
Lanaken - Gellik - Eigenbilzen - Mopertingen - Waltwilder - Bilzen - Beverst - Diepenbeek - Diepenbeek Universiteit - Hasselt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, G. Mebis en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
33
|
Genk - Waterschei - Zwartberg - Meeuwen - Peer - Overpelt - Neerpelt
|
Streekbus
|
(VBM, Bronckaers, Heidebloem, Melotte R & Co i.o.v.) De Lijn
|
62
|
Maastricht - Vroenhoven - Riemst - Herderen - Millen - Berg - Tongeren
|
Streekbus
|
(Heidebloem/De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
63
|
Maastricht - Smeermaas - Lanaken - Neerharen - Rekem - Opgrimbie - Maasmechelen - Eisden - Dilsen - Rotem - Maaseik
|
Streekbus
|
(Heidebloem en De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
79
|
Tongeren - Vreren - Wihogne - Juprelle - Rocourt - Liège
|
Streekbus
|
Autobus Dony, De Morgenstond en Heidebloem i.o.v. De Lijn
|
638
|
Lanaken - Neerharen - Rekem - Opgrimbie - Maasmechelen - Eisden - Lanklaar - Dilsen - Elen - Maaseik
|
Streekbus
|
(Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
906
|
Millen - Genoelselderen - Membruggen - Grote-Spouwen - Kleine-Spouwen - Martenslinde - Bilzen
|
Schoolbus
|
(Heidebloem, Autobus Dony, De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
907
|
Bilzen - Martenslinde - Kleine-Spouwen - Rosmeer - Vlijtingen - Riemst
|
Schoolbus
|
(Heidebloem, De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
908
|
Bilzen - Martenslinde - Kleine-Spouwen - Rosmeer - Vlijtingen - Riemst - Bolder - Zichen - Zussen - Eben - Emael - Kanne
|
Streekbus
|
(Heidebloem, De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|