Lijn
|
Begin- en eindpunt
|
Opmerking
|
Stadsdienst Apeldoorn
|
1 |
Matenveld - Gelre Zkh. Lukas
|
2 |
Matenveld - Rijkskantoren/Apenheul
|
3 |
Matenhoeve - Rijkskantoren/Apenheul
|
4 |
Matenhoeve - Gelre Zkh. Lukas
|
5 |
Berg en Bos - Woudhuis
|
6 |
Busstation/NS - Rijkskantoren/Orden
|
7 |
Orden - Zuidbroek
|
8 |
Anklaar - Rivierenkwartier
|
9 |
Anklaar - Componistenkwartier
|
10 |
Kerschoten - Heidehof
|
11 |
Stadhoudersmolen - Malkenschoten
|
15 |
Teuge Vliegveld - Apeldoorn Busstation/NS
|
16 |
Busstation/NS - Paleis het Loo
|
17 |
Busstation/NS - De Spinozastraat
|
18 |
Busstation/NS - Zonnehoeve
|
Stadsdienst Ede
|
2 |
Station Ede-Wageningen - Rietkampen |
Ringlijn
|
3 |
Station Ede-Wageningen - Veldhuizen |
Ringlijn
|
4 |
Station Ede-Wageningen - Veldhuizen |
Ringlijn
|
5 |
Station Ede-Wageningen - Kernhem
|
6 |
Station Ede-Wageningen - Oost
|
Stadsdienst Harderwijk
|
1 |
Station NS - Stadsdennen |
Ringlijn
|
2 |
Station NS - Stadsweiden |
Ringlijn
|
3 |
Station NS - Drielanden
|
4 |
Station NS - Vischpoort
|
Streeklijnen
|
43 |
Arnhem Centraal Station - Apeldoorn Station NS
|
84 |
Ede Ziekenhuis Gelderse Vallei - De Klomp station Veenendaal-De Klomp
|
85 |
Ede Ede-Wageningen - Veenendaal station Centrum
|
86 |
Ede Ede-Wageningen - Arnhem Centraal Station
|
87 |
Barneveld Station Centrum - Nijkerk Station Nijkerk
|
88 |
Ede Station Ede-Wageningen - Wageningen Busstation
|
90s |
Apeldoorn Busstation/NS - Zwolle Busstation/NS
|
91 |
Apeldoorn Busstation/NS - Arnhem Centraal Station
|
95s |
Apeldoorn Busstation/NS - Zwolle Busstation/NS
|
96 |
Apeldoorn Busstation/NS - Vaassen Woestijnweg
|
97 |
Zwolle Busstation/NS - Hattem Zuid
|
100s |
Nunspeet Station Nunspeet - Zwolle Busstation/NS
|
101s |
Amersfoort Busstation/NS - Harderwijk Busstation/NS
|
102s |
Amersfoort Busstation/NS - Apeldoorn Busstation/NS
|
103 |
Amersfoort Busstation/NS - Nijkerk Station Nijkerk
|
104 |
Harderwijk Busstation/NS - Apeldoorn Busstation/NS
|
105 |
Arnhem Centraal Station - Barneveld Station Centrum
|
106 |
Otterlo Rotonde - Hoenderloo Bungalowpark Miggelenbergweg
|
107 |
Ede Station Ede-Wageningen - Putten Station Putten
|
108s |
Apeldoorn Busstation/NS - Ede Ede-Wageningen
|
109 |
Eerbeek Coldenhovenseweg - Apeldoorn Busstation/NS
|
111 |
Harderwijk Busstation/NS - Nunspeet Station Nunspeet
|
112 |
Harderwijk Busstation/NS - Wittenberg Busstation
|
170 |
Epe Centrum - Twello Station Twello
|
171 |
Twello Station Twello - Deventer Busstation/NS
|
172 |
Teuge de Zanden - Twello Station Twello
|
173 |
Empe Trepkensweide - Twello Station Twello
|
200s |
Elburg Molendorp - Zwolle Busstation/NS
|
205s |
205s Harderwijk Busstation/NS - Barneveld Station Centrum
|
231s |
Apeldoorn Busstation/NS - Arnhem Centraal Station
|
259 |
Apeldoorn Busstation/NS - Arnhem Zuilesteinlaan/HTS
|
294 |
Apeldoorn Busstation/NS - Zwolle Busstation/NS
|
Buurtbus
|
501 |
Garderen Bakkerstraat - Horst Horsterhoeve
|
502 |
Vorchten Dorp - Wezep Station NS
|
504 |
Eerbeek De Beekwal - Zupthen Station NS
|
505 |
Overberg Heuvelsesteeg - Wekerom Dorpsplein
|
506 |
Twello Station NS - Teuge De Zanden
|
507 |
Twello Station NS - Voorst Station Voorst-Empe
|
508 |
Voorst Station Voorst-Empe - Bussloo Thermen
|
509 |
Barneveld Station Centrum - Hoevelaken Wouter van de Glindlaan
|
510 |
Apeldoorn Busstation / NS - Oosterhuizen Camping
|
511 |
Barneveld Station Centrum - Scherpenzeel Holevoetplein
|
513 |
Harderwijk Station - Ermelo 't Weitje
|
514 |
Wezep Station NS - 't Harde Station NS
|
515 |
Zutphen Station NS - Leuvenheim Arnhemsestraat
|
Schoolbus
|
611 |
Renswoude Kerkstraat - Barneveld Groen van Prinsterercollege
|
620 |
Harderwijk Station - Amersfoort GSG Arnhemseweg
|
624 |
Apeldoorn Busstation/NS - Arnhem GSG Guido de Bres
|
651 |
Ede Station Ede-Wageningen - Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool
|
652 |
Wekerom De Valk - Apeldoorn Erasmusstraat / Aventus
|
653 |
Renkum Veerweg - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
|
654 |
Ermelo Station NS - Apeldoorn Busstation/NS
|
655 |
Ede Proosdijerveldweg - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
|
656 |
Doetinchem Busstation - Apeldoorn Jacobus Frytierschool
|
657 |
Barneveld Station Centrum - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
|
658 |
Nunspeet Vreeweg - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
|
660 |
Barneveld Station Centrum - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
|
661 |
Apeldoorn Busstation/NS - Hoenderloo Gangelschool
|
671 |
Urk Singel - Amersfoort Van Lodensteincollege
|
673 |
Nunspeet Elburgerweg - Amersfoort Van Lodensteincollege
|
674 |
Ermelo 't Weitje - Amersfoort Van Lodensteincollege
|
675 |
Harderwijk Station - Hoevelaken Van Lodenstein College
|
676 |
Uddel Uttilochweg - Amersfoort Van Lodensteincollege
|
678 |
Harskamp Centrum - Hoevelaken Van Lodensteincollege
|
679 |
Wekerom Kruispunt - Amersfoort Van Lodensteincollege
|
681 |
Wageningen Busstation - Amersfoort Van Lodensteincollege
|
682 |
Nunspeet Vreeweg - Zwolle Molenweg
|
684 |
Elburg Molendorp - Zwolle Molenweg
|
685 |
Vaassen Molenweg - Zwolle Molenweg
|
686 |
Nunspeet Molenweg - Kampen GSG Pieter Zandt
|
690 |
Wapenveld Molenweg - Apeldoorn Erasmusstraat / Aventus
|
693 |
Eerbeek Coldenhovenseweg - Apeldoorn Schuttersweg
|