Categorie:Voormalige lijn 162
Hieronder staan alle bus-, tram- en metrolijnen die vroeger gereden hebben onder lijnnummer 162.
Pagina’s in categorie "Voormalige lijn 162"
Deze categorie bevat de volgende 34 pagina’s, van in totaal 34.
*
1
- Lijn 162 's-Hertogenbosch NS - Megen Plantsoen
- Lijn 162 's-Hertogenbosch Station - Maren-Kessel Kerkplein
- Lijn 162 's-Hertogenbosch Station - Oss Station
- Lijn 162 's-Hertogenbosch Station - Oss Station (2007)
- Lijn 162 Alkmaar Station - Heerhugowaard Reigersdaal
- Lijn 162 Amsterdam Centraal Station - Kudelstaart Bilderdammerweg
- Lijn 162 Amsterdam Centraal Station - Kudelstaart Gravin Aleidstraat
- Lijn 162 Amsterdam Centraal Station - Ouderkerk aan de Amstel Korte Dwarsweg
- Lijn 162 Apeldoorn Station - Deventer Kloosterlanden
- Lijn 162 Beek Kwartelstraat - Malden Schoolstraat
- Lijn 162 Bergen Plein - Heerhugowaard Reigersdaal
- Lijn 162 Dordrecht Centraal Station - Papendrecht Busstation
- Lijn 162 Dordrecht Centraal Station - Papendrecht Busstation (2003 - 2006)
- Lijn 162 Dordrecht Centrum - Papendrecht Busstation
- Lijn 162 Gorinchem Station - Alblasserdam Van Eesterensingel
- Lijn 162 Gorinchem Station NS - Alblasserdam Scheldeplein
- Lijn 162 Gorinchem Station NS - Alblasserdam Van Eesterensingel
- Lijn 162 Heerhugowaard Reigersdaal - Schoorl Frederikslaan
- Lijn 162 Heerhugowaard Station - Alkmaar Keerlus Hogeschool
- Lijn 162 Helenaveen Hotel d'Ouwe Peel - Deurne Ziekenhuis
- Lijn 162 Hoofddorp Station - Lisse Hyacinthenstraat
- Lijn 162 Ommen Haven West - Raalte Station NS
- Lijn 162 Oss Station - 's-Hertogenbosch Station
- Lijn 162 Oud Beijerland, Boezemlaan - Vierwiekenplein
- Lijn 162 Oud-Beijerland Debussyring - Zuid-Beijerland Gravin Sabinastraat
- Lijn 162 Oud-Beijerland Sportlaan - Zuid-Beijerland Gravin Sabinastraat
- Lijn 162 Raalte Station - Dalfsen Station
- Lijn 162 Raalte Station - Ommen Balkerweg
- Lijn 162 Ringlijn Dordrecht Centraal Station - Papendrecht
- Lijn 162 Rotterdam Zuidplein - Oud Beijerland Zinkweg
- Lijn 162 Rotterdam Zuidplein - Oud-Beijerland Rembrandtstraat
- Lijn 162 Tricht Hoekenburg - Est Kerk
- Lijn 162 Utrecht, CS Jaarbeursplein - P+R Westraven