Categorie:Entiteit Liège-Verviers (voormalige lijnen)
Pagina’s in categorie "Entiteit Liège-Verviers (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 78 pagina’s, van in totaal 78.
1
- Lijn 1 Verviers Renoupré - Pepinster Athénée
- Lijn 106 Grand-Rechain Église - Herve Nazareth (-2021)
- Lijn 109 Housse Maison Communale - Herve Nazareth
- Lijn 110 Blegny Rue Troisfontaines - Herve Nazareth
- Lijn 112 Proxibus de Beyne-Heusay
- Lijn 14 Jemeppe Gare Routière - Seraing Hôpital
- Lijn 150 Vieux-Waleffe Haut du Village - Villers-le-Bouillet Gotroulle
- Lijn 16 Tongeren Station - Visé Place des Déportés
2
- Lijn 2 Stembert Cimetière - Petit-Rechain Mercury
- Lijn 22 Eupen Gospert - Kelmis Knauf
- Lijn 22 Liège, Pont d'Avroy - Rue Delchef
- Lijn 22/ Eupen Bushof - Welkenraedt Bruyère
- Lijn 24 Liège Place Saint-Lambert - Vottem Église
- Lijn 24a Eupen Bushof - Verviers Rue du Palais
- Lijn 25 Verviers Gare Centrale - Eupen Bellmerin
- Lijn 25/ Eupen, Bushof - Bellmerin
- Lijn 268 Soumagne Place Ferrer - Fléron La Clé
3
- Lijn 3 Jehanster Terminus - Ensival Gare
- Lijn 34b Liège Gare Léopold - Glons Gare
- Lijn 375 Awans Rue N. Heine - Crisnée Ecole Moyenne
- Lijn 387 Theux Place du Perron - Polleur Église
- Lijn 38b Herve Hôtel de Ville - La Minerie 4 Routes
- Lijn 38b Liège Guillemins - Verviers Gare Centrale
- Lijn 399 Andrimont N° 26 - Spa Hôtel de Ville
4
- Lijn 402 Wereth Dorf - Sankt Vith Bischöfliche Schule
- Lijn 40a Liège Guillemins - Visé Place des Déportés
- Lijn 40b Liège Guillemins - Visé Hall Omnisports
- Lijn 42a Comblain-au-Pont Place Leblanc - Gouvy Gare
- Lijn 42a/3 Les Villettes La Bosse - Trois-Ponts Gare
- Lijn 42a/4 Comblain-au-Pont, Place Leblanc - École Libre
- Lijn 42a/5 Comblain-au-Pont Halleux - Poulseur Église
- Lijn 43 Huy Place Lebeau - Andenne Pré des Dames
- Lijn 44/2 Wanze A la Bergère - Antheit Pharmacie
- Lijn 46 Huy Place Lebeau - Antheit Champia
- Lijn 46\ Jemeppe Gare Routière - Ivoz Gros Chêne
- Lijn 47 Waremme Gare - Oreye Dépôt TEC
- Lijn 475 Bierset Village - Fize-le-Marsal Ecole Libre
- Lijn 488 Spa, Pompea - Chemin du Bahy
5
- Lijn 5 Mangombroux Linaigrettes - Andrimont Ottomont
- Lijn 50 Herstal Place Licourt - Haccourt Hallembaye Place
- Lijn 575 Oreye Dépôt TEC - Tongeren Station
- Lijn 58 Liège Opéra - Boncelles Carrefour
- Lijn 580 Liège Place Saint-Nicolas - Tilleur Quai du Halage
- Lijn 584 Waremme Gare - Fize-le-Marsal École Libre
- Lijn 586 Saint-Georges Carrefour - Verlaine Dépôt TEC
- Lijn 595 Baugnez Croix des Américains - Malmedy Gare
- Lijn 595 Ligneuville Pont de l'Amblève - Malmedy Gare
6
- Lijn 6 Heusy Cheval Blanc - Ensival Champs des Oiseaux
- Lijn 60 Bressoux Grotte - Jupille Les Bruyères Écoles
- Lijn 62 Aywaille Gare - Spa Pompea
- Lijn 622 Eupen Bushof - Welkenraedt La Bruyère
- Lijn 65a Aywaille Gare - Hamoir Route de Xhignesse
- Lijn 65b Aywaille Gare - Verleumont Chapelle
- Lijn 65d Aywaille Gare - La Reid Institut Provincial
- Lijn 65\ Liège Opéra - Aywaille Gare
- Lijn 680 Glain Sanatorium - Saint-Nicolas Rue Francisco Ferrer
7
8
- Lijn 8 Andrimont Neuville - Heusy Thiervaux
- Lijn 80 Liège Place Saint-Lambert - Tilleur Gare
- Lijn 80/ Glain Sanatorium - Saint-Nicolas Rue Francisco Ferrer
- Lijn 80/3 Liège Place Saint-Nicolas - Tilleur École Chiff d'Or
- Lijn 83a Waremme Gare - Hannut Place H. Hallet
- Lijn 83a1 Omal Ferme Dodion - Hollogne-sur-Geer École Primaire
- Lijn 84/1 Hognoul Beurrerie - Fooz Ferme Chabot
- Lijn 84/2 Waremme Gare - Fize-le-Marsal École Libre
- Lijn 84/3 Noville Église - Crisnée École Moyenne
- Lijn 85a Chapon-Seraing Rue Saint-Christophe - Flône Abbaye
- Lijn 85b Neuville Domaine - Flône Abbaye
- Lijn 85c Huy Gare - Flône Abbaye
- Lijn 86a Saint-Georges Carrefour - Verlaine École Communale