Lijn 22 Liège, Pont d'Avroy - Rue Delchef
Voormalige buslijn 22 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Liège |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m ... |
Opvolger(s) | 22 |
Frequenties
| |
Spits | 4-6x/uur |
Dal | 5x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 3-4x/uur |
Zondag | 2-3x/uur |
Lijn 22 reed van Liège Centre via Jonfosse naar Burnenville.
Route
Halte | ||
Liège, Pont d'Avroy | ||
Liège, Pont d'Avroy (Hazinelle) | ||
Liège, Rue Darchis | ||
Liège, H.E.C. | ||
Liège, Rue Rynier | ||
Liège, Rue C. Franck | ||
Liège, Hôpital Saint-Laurent | ||
Liège, Rue Bidaut | ||
Liège, Rue de Waremme | ||
Liège, Rue Général Bertrand | ||
Liège, Rue Bagolet | ||
Liège, Avenue E. Jennissen | ||
Liège, Rue J. Ramey | ||
Liège, Rue de l'Avocat | ||
Liège, Place Saint-Nicolas | ||
Liège, Rue de l'Espérance | ||
Liège, Rue Delchef |
Geschiedenis
Vanaf een onbekend moment in 2013 werd de route in Burnenville ingekort tot het Place Saint-Nicolas en ging tegelijkertijd een aantal ritten verder rijden naar Jemeppe.