Categorie:Concessie Achterhoek-Rivierenland (voormalige lijnen)
Pagina’s in categorie "Concessie Achterhoek-Rivierenland (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 124 pagina’s, van in totaal 124.
1
- Lijn 1 Doetinchem, Centrum - Dichteren
- Lijn 1 Doetinchem, Station - De Huet
- Lijn 1 Doetinchem, Station - Dichteren
- Lijn 141 Leerdam Station - Heukelum Voorste Gewind
- Lijn 145 Kesteren Station - Rhenen Station
- Lijn 193 Zutphen Station - Kranenburg Eikenlaan
- Lijn 193 Zutphen Station - Vorden Station
- Lijn 194 Aalten Station - Zelhem Markt (2017-2019)
- Lijn 194 Aalten Station - Zelhem Zonnekamp
- Lijn 194 Aalten Station - Zelhem Zonnekamp (2008-2017)
- Lijn 196 's-Heerenberg Busstation - Nieuw-Dijk De Pontilaan
- Lijn 197 's-Heerenberg Busstation - Megchelen Ter Voert
- Lijn 198 Neede Busstation - Groenlo Noordgang
- Lijn 198 Rietmolen Kerk - Groenlo Busstation
- Lijn 198 Sint Isidorushoeve Centrum - Groenlo Busstation
2
- Lijn 2 Doetinchem, Centrum - Overstegen
- Lijn 2 Doetinchem, Station - De Huet
- Lijn 2 Doetinchem, Station - Slingeland Ziekenhuis
- Lijn 22 Doetinchem, Station - De Huet
- Lijn 243 Tiel Passewaaij - Wadenoijen Kanaalbrug
- Lijn 243 Tiel Station - Wadenoijen Kanaalbrug
- Lijn 249 Gameren Bejaardencentrum - Zuilichem Centrum
- Lijn 25 Doetinchem, Station - Overstegen
- Lijn 260 Geldermalsen Station - Est Kerk
- Lijn 260 Geldermalsen Station - Leerdam Lingepolikliniek (2014-2018)
- Lijn 262 Geldermalsen Station - Tricht Dorpshuis (2012-2014)
- Lijn 262 Tricht Hoekenburg - Est Kerk
- Lijn 264 Leerdam Lingepolikliniek - Geldermalsen Station
- Lijn 266 Wijk en Aalburg Perzikstraat - Zaltbommel Station
- Lijn 267 Ammerzoden Schokkerstraat - Zaltbommel Cambium College
- Lijn 28 Gendringen Kerkplein - Doetinchem De Huet
4
- Lijn 40 Tiel Station - Medel Krommewei
- Lijn 42 Gendringen Kerkplein - Terborg Station
- Lijn 43 Tiel Station - Geldermalsen Station
- Lijn 44 Tiel Station - Rhenen Paardenveld
- Lijn 44 Tiel Station - Rhenen Station
- Lijn 440 Tiel Station - Maurik Brandweerkazerne
- Lijn 458 Lochem Hessenweg - Borculo Busstation
- Lijn 46 Tiel Station - Nieuwegein Stadscentrum
- Lijn 46 Tiel Station - Vianen Busstation Lekbrug
- Lijn 47 Geldermalsen Poppenbouwing - Gorinchem Station
- Lijn 47 Geldermalsen Station - Gorinchem Station (2001-2016)
- Lijn 470 Varsseveld Station - Haaksbergen Busstation/Neede Busstation
- Lijn 474 Varsseveld Station - Haaksbergen Busstation
- Lijn 49 Kerkdriel Kerkstraat - Andel Hofflaan
- Lijn 49 Rossum De Vaste Burcht - Andel Hofflaan
5
- Lijn 51 Doetinchem Station - Zutphen Busstation/NS
- Lijn 52 Lochem, Station - Centrum
- Lijn 52 Lochem, Station - Ruighenrode
- Lijn 54 Zutphen Station - Laren Markeloseweg
- Lijn 54 Zutphen Station - Rijssen Station
- Lijn 543 Tiel Station - Geldermalsen Poppenbouwing
- Lijn 56 Deventer Station - Borculo Busstation
- Lijn 568 Zaltbommel Station - Aalst Kerk
- Lijn 57 Deventer Station - Laren Dorpsstraat
- Lijn 591 Dinxperlo Willem van Oranjeplein - Groenlo Busstation
- Lijn 591 Dinxperlo Willem van Oranjeplein - Lichtenvoorde Galileistraat
6
- Lijn 620 Meteren Kalenberg - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 621 Geldermalsen Centrum - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 622 Geldermalsen Rode Kruisgebouw - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 622 Meteren Landbouwhuis - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 623 Borculo Busstation - Doetinchem Station
- Lijn 623 Hedel Oudewaai - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 624 Gameren Middelkampseweg - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 625 Gorinchem Viaduct A15/Gomarus - Enspijk Haarstraat
- Lijn 627 Gorinchem Viaduct A15/Gomarus - Enspijk Haarstraat
- Lijn 628 Dinxperlo Willem van Oranjeplein - Doetinchem Den Ooiman
- Lijn 641 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station
- Lijn 647 Geldermalsen Station - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 647 Meteren Kalenberg - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 647 Meteren Kalenberg - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus (2016)
- Lijn 648 Waardenburg Busstation - Tiel Station
- Lijn 649 Andel Hofflaan - Zaltbommel Station
- Lijn 649 Rossum de Vaste Burcht - Zaltbommel SG Cambium
- Lijn 651 Lochem Greutink - Doetinchem Station
- Lijn 665 Dreumel Nieuwstraat - 's-Hertogenbosch Centraal Station
- Lijn 665 Rossum Vaste Burcht - 's-Hertogenbosch Centraal Station
- Lijn 666 Well Maaijenstraat - 's-Hertogenbosch Centraal Station
- Lijn 667 Kerkdriel Kerkstraat - Zaltbommel SG Cambium
- Lijn 667 Kerkdriel Kerkstraat - Zaltbommel Station
- Lijn 668 Rossum De Vaste Burcht - Andel Prinsentuin
- Lijn 668 Zaltbommel Station - Andel Prinsentuin College
- Lijn 673 Asperen Brandweer - Gorinchem Station
- Lijn 674 Meteren Kalenberg - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 674 Meteren Landbouwhuis - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 674 Meteren Rijweg - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 675 Geldermalsen Voetbalveld - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 675 Geldermalsen Voetbalveld - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 676 Geldermalsen Station - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 676 Geldermalsen Zorgcentrum - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 677 Hedel Oudewaai - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 677 Meteren Kalenberg - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 677 Meteren Rijweg - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 678 Waardenburg Busstation - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 679 Aalst E.P. van Ooijenstraat - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 679 Nederhemert Nederhemertsekade - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 680 Delwijnen Delwijnsestraat - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 680 Nederhemert Nederhemertsekade - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
- Lijn 680 Zuilichem Centrum - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 681 Gorinchem Viaduct A15/Gomarus - Enspijk Haarstraat
- Lijn 681 Gorinchem Viaduct A15/Gomarus - Meteren Landbouwhuis
- Lijn 682 Gorinchem Viaduct A15/Gomarus - Hedel Oudewaai
- Lijn 683 Gorinchem Viaduct A15/Gomarus - Meteren Landbouwhuis
- Lijn 694 Dinxperlo Willem van Oranjeplein - Aalten Station
- Lijn 694 Dinxperlo Willem van Oranjeplein - Lichtenvoorde Twenteroute
- Lijn 697 Stokkum Dorp - Ulft Almende College
7
8
- Lijn 80 Zutphen Station - Vorden Station
- Lijn 80 Zutphen Station - Warnsveld GGNet
- Lijn 83 Zutphen Station - Warnsveld GGNet
- Lijn 84 Zutphen, Station - De Mars
- Lijn 840 Terborg Station - Dinxperlo Willem van Oranjeplein
- Lijn 840 Tiel Station - Maurik Brandweerkazerne (2022)
- Lijn 844 Tiel Station - Kesteren Station
- Lijn 849 Zaltbommel Station - Brakel Weitjesweg
- Lijn 852 Lochem, Station - Ruighenrode
- Lijn 854 Zutphen Station - Laren Markeloseweg
- Lijn 880 Zutphen Station - Warnsveld GGNet
- Lijn 89 Zutphen Beverbus
- Lijn 890 Terborg Station - Gendringen Kerkplein
- Lijn 890 Terborg Station - Ulft Almende College