|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
152
|
Den Helder - De Kooy - Breezand - Anna Paulowna - Wieringerwaard - Zijpe - Schagen - Schagerbrug - Callantsoog
|
Streekbus
|
NZH
|
... t/m 31 mei 1975
|
regio Kop van Noord-Holland
|
152
|
Julianadorp - Den Helder - De Kooy - Breezand - Anna Paulowna - Wieringerwaard - Schagen - Schagerbrug - Callantsoog
|
Streekbus
|
NZH
|
1 juni 1975 t/m ...
|
regio Kop van Noord-Holland
|
157
|
Schagen - Oudesluis - Wieringerwaard - Anna Paulowna - Breezand - De Kooy - Den Helder
|
Streekbus
|
NZH
|
|
regio Kop van Noord-Holland
|
158
|
Den Oever - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Anna Paulowna - Breezand - Den Helder
|
Streekbus
|
(Rasch i.o.v.) Connexxion
|
13 december 2009 t/m 9 juli 2016
|
concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
|
158
|
Den Oever - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Anna Paulowna - Breezand - Den Helder
|
Streekbus
|
Connexxion
|
... t/m 13 december 2008
|
concessie Noord-Holland Noord (2003-2008)
|
158
|
(Hippolytushoef - Westerland -) Anna Paulowna - Breezand - Den Helder
|
Streekbus
|
(Rasch i.o.v.) Connexxion
|
10 juli 2016 t/m 21 juli 2018
|
concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
|
159
|
Anna Paulowna - Breezand - Den Helder Airport
|
Streekbus
|
Connexxion
|
14 december 2008 t/m 12 december 2009
|
concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
|
203
|
Schagen - 't Zand - Kleine Sluis - Anna Paulowna - Breezand
|
Schoolbus
|
NZH
|
... t/m 29 mei 1999
|
regio Kop van Noord-Holland
|
603
|
Schagen - 't Zand - Kleine Sluis - Anna Paulowna - Breezand
|
Schoolbus
|
Connexxion
|
30 mei 1999 t/m ...
|
regio Kop van Noord-Holland
|
658
|
(Hippolytushoef ←) Anna Paulowna - Wieringerwaard - Oudesluis - Zijpe - Schagen
|
Schoolbus
|
Connexxion
|
9 december 2012 t/m 23 mei 2016
|
concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
|
658
|
Anna Paulowna - Wieringerwaard - Oude Sluis - Zijpe - Schagen
|
Schoolbus
|
(Peereboom i.o.v.) Connexxion
|
13 december 2009 t/m 8 december 2012
|
concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
|
658
|
Anna Paulowna - Wieringerwaard - Oude Sluis - Zijpe - Schagen
|
Schoolbus
|
Connexxion
|
14 december 2003 t/m 13 december 2008
|
concessie Noord-Holland Noord (2003-2008)
|
658
|
Den Oever - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Anna Paulowna - Wieringerwaard - Oudesluis - Zijpe - Schagen
|
Schoolbus
|
Connexxion
|
24 mei 2016 t/m 30 maart 2019
|
concessie Noord-Holland Noord (2018-2028)
|
708
|
Anna Paulowna - Oudesluis
|
Belbus
|
Connexxion
|
... t/m 21 juli 2018
|
concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
|
709
|
Anna Paulowna - Wieringerwaard
|
Belbus
|
Connexxion
|
... t/m 21 juli 2018
|
concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
|