Lijn 686 Nunspeet Molenweg - Kampen GSG Pieter Zandt
Voormalige buslijn 686 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 6 juli 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 686 reed van Nunspeet via Doornspijk, Elburg, Oldebroek en Wezep naar Kampen.
Route
Geschiedenis
Op 27 augustus 2012 werd de dienstregeling voor de scholierenlijnen herzien. Lijn 686 werd daarbij ingekort tot het traject Kampen - Elburg. Het traject tussen Nunspeet, Elburg en Kampen werd overgenomen door de nieuwe buslijn 685.