Lijn 297 Antwerpen Rooseveltplaats - Heist-op-den-Berg Station
Streekbuslijn 297 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 augustus 2012 |
Frequenties | |
Spits | 3-6x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Let op. Dit artikel gebruikt het verouderde VBLijnInfo sjabloon.
Lijn 297 reed van Antwerpen via Mortsel, Boechout, Lier, Berlaar, Itegem en Hallaar naar Heist-op-den-Berg.
Tussen Lier en Heist-op-den-Berg werd in de spits 3x/uur gereden, in de daluren en het weekend overdag maar 1x/uur. In de schoolrichting reden er enkele extra ritten binnen Lier of van Lier naar Berlaar v.v. In de avonduren werd alleen gereden tussen Antwerpen en Lier.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Quelin | ||
Antwerpen, Teniers | ||
Antwerpen, Rubenslei | ||
Antwerpen, Loosplaats | ||
Antwerpen, Lange Leemstraat | ||
Antwerpen, Harmonie | ||
Antwerpen, De Merode | ||
Antwerpen, Driekoningen | ||
Antwerpen, Sint-Willibrordus | ||
Antwerpen, Koninklijkelaan | ||
Antwerpen, J. Moorkens | ||
Antwerpen, Pulhof | ||
Antwerpen, Fruithoflaan | ||
Mortsel, Kuijpers | ||
Mortsel, Gevaert | ||
Mortsel, Vredebaan | ||
Mortsel, Gemeenteplein | ||
Mortsel, Station Oude God | ||
Mortsel, Kerkstraat | ||
Mortsel, Liersesteenweg | ||
Mortsel, Kaphaanlei | ||
Mortsel, Hof Savelkoul | ||
Boechout, Binnensteenweg | ||
Boechout, Station | ||
Boechout, Vremdesteenweg | ||
Boechout, Asberglaan | ||
Boechout, Lispersteenweg | ||
Boechout, Speelplein | ||
Boechout, Stoofstraat | ||
Lier, Duwyckstraat | ||
Lier, Zevenbergen | ||
Lier, Plaslaar | ||
Lier, MIVAS | ||
Lier, Veldstraat | ||
Lier, Australiëlaan / Station | ||
Lier, Station NMBS | ||
Lier, Rolwagenstraat | ||
Lier, Kliniek | ||
Lier, Markt | ||
Lier, Leopold III-Laan | ||
Lier, Molenstraat | ||
Lier, Kluizenplein | ||
Lier, Veemarkt | ||
Lier, Kapelstraat | ||
Berlaar, Hertog Janstraat | ||
Berlaar, Spreet | ||
Berlaar, ???? | ||
Berlaar, Bastijnstraat | ||
Berlaar, De Klets | ||
Berlaar, Molenlei | ||
Berlaar, Kapellebaan | ||
Berlaar, Daalstraat | ||
Berlaar, Dorp | ||
Berlaar, Schoolstraat | ||
Berlaar, Sollevelden | ||
Berlaar, Itegembaan | ||
Itegem, Hertstraat | ||
Itegem, Ezenhoek | ||
Itegem, Jachtlaan | ||
Itegem, Oude Steenweg | ||
Itegem, Leliestraat | ||
Itegem, Kerk | ||
Itegem, P. Berchaensstraat | ||
Itegem, Zagerij | ||
Hallaar, Hallaaraard | ||
Hallaar, Kerk | ||
Hallaar, Grens | ||
Heist-op-den-Berg, E. Woutersstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Leopoldlei | ||
Heist-op-den-Berg, Cultureel Centrum | ||
Heist-op-den-Berg, OCMW | ||
Heist-op-den-Berg, Station NMBS |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werd lijn 297 geknipt in Lier met ingang van 1 september 2012. Het traject tussen Antwerpen-Berchem en Lier ging rijden onder het nieuwe lijnnummer 90, het traject tussen Lier en Heist-op-den-Berg bleef rijden onder het lijnnummer 297. Laatstgenoemde lijn nam echter wel het traject over van de opgeheven stadsbus 2 naar Lier Zevenbergen.