Lijn 42 Noordwijk Vuurtorenplein - Leiderdorp Rijnland Ziekenhuis
Voormalige buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 42 reed van Noordwijk via Voorhout, Oegstgeest en Leiden naar Leiderdorp.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op 14 december 2008 werd de lijn opgeheven, vervanging kwam er in de vorm van de lijnen 11, 12 en 44.
Route
Halte | ||
Noordwijk, Vuurtorenplein | ||
Noordwijk, Duinpark | ||
Noordwijk, v.d. Mortelstraat | ||
Voorhout, Nagelbrug | ||
Oegstgeest, Haaswijklaan | ||
Oegstgeest, Irislaan | ||
Oegstgeest, Marelaan | ||
Leiden, Diaconessenhuis | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Leiderdorpse Brug | ||
Leiderdorp, Vronkenlaan | ||
Leiderdorp, Winkelhof | ||
Leiderdorp, Rijnland Ziekenhuis |