Lijn 28 Well Café Vink - Vierlingsbeek Gemeentehuis
Voormalige buslijn 28 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x per uur |
Dal | 0-1x per uur |
Avond | 0-1x per uur |
Zaterdag | 0-1x per uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 28 is een voormalige streekbus van Well naar Venray en Vierlingsbeek.
In de dienstregeling 1979/1980 reed deze lijn nog als lijn 26 van Venray naar Well.
In de dienstregeling 1984/1985 was lijn 26 inmiddels samengevoegd met lijn 28 van Venray naar Overloon tot een nieuwe lijn 28 Well - Venray - Overloon - Vierlingsbeek.
Lijn 28 reed in een zeer onregelmatig patroon. Enkele ritten reden de gehele route, andere ritten alleen tussen Well en Venray, Ziekenhuis of Vierlingsbeek en Venray, Busstation. Enkele ritten reden alleen tussen het station en ziekenhuis in Venray. Op maandag t/m vrijdag reed deze lijn tot ongeveer 19:00, op zaterdag tot 17:30.
Vanaf 1985/1986 werden de ritten aangepast. Voortaan gingen bijna alle ritten op hele traject rijden (op begin en eindritten na), maar varieerde de route in Venray. De halte Ursulastraat werd richting Vierlingsbeek maar 2 keer aangedaan, richting Well maar 1 keer en niet op zaterdag.
In de dienstregeling van 1988/1989 vervielen de meeste ritten van Vierlingsbeek, alleen de doorgaande ritten bleven rijden. Alle overige ritten reden alleen nog maar van Well naar Venray, Busstation. Per 28 mei 1989 verviel de route tussen Venray en Vierlingsbeek geheel. Het is onbekend of er een alternatief in de vorm van een buurtbus kwam (een mogelijke voorloper van lijn 155.
Vanaf in 27 mei verviel lijn 28 geheel. De route Well en Venray werd samengevoegd met lijn 95 Nieuw-Bergen - Gennep tot lijn 39 waarbij de bediening van Gennep verviel. Het trajectdeel Venray - Overloon werd inmiddels gereden als lijn 97 van Venray naar Sint Anthonis (mogelijk al sinds 28 mei 1989).
Route 1984/1985
Route is niet volledig
Halte | ||
Well, Café Vink | ||
Well, Eldershome | ||
Wanssum, Den Schellaert | ||
Geijsteren, Kerk | ||
Oostrum, Kerk | ||
Venray, Busstation | ||
Venray, de Clockert | ||
Venray, Ziekenhuis | ||
Venray, de Clockert | ||
Venray, Ursulastraat | ||
Overloon, Oorlogsmuseum | ||
Vierlingsbeek, Station | ||
Vierlingsbeek, Gemeentehuis |
Route vanaf 1985/1986
De route is niet volledig
Halte | ||
Well, Café Vink | ||
Well, Eldershome | ||
Wanssum, Den Schellaert | ||
Geijsteren, Kerk | ||
Oostrum, Kerk | ||
Venray, Busstation | ||
Venray, Ursulastraat | ||
Venray, de Clockert | ||
Venray, Ziekenhuis | ||
Venray, de Clockert | ||
Venray, Busstation | ||
Venray, Ford Garage | ||
Venray, Ursulastraat (richting Vierlingsbeek) | ||
Overloon, Oorlogsmuseum | ||
Vierlingsbeek, Station | ||
Vierlingsbeek, Gemeentehuis |