Lijn 167 Alphen aan den Rijn Station - Leiden Station
Voormalige buslijn 167 | |
Vervoerder(s) | Westnederland, ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | - |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 167 reed van Alphen a/d Rijn via Woubrugge, Hoogmade en Leiderdorp naar Leiden.
In 1984 reed lijn 167 's avonds en op zondag niet verder dan Woubrugge, alwaar doorgaande reizigers naar Leiden moesten overstappen op lijn 101 van Centraal Nederland. In de dienstregeling van 1989 werd behalve zondag met uitzondering van enkele ritten het gehele traject gereden.
Anno 2012 voert Connexxion het traject tussen Woubrugge en Leiden als lijn 182 uit. De directe verbinding tussen Woubrugge en Alphen aan den Rijn wordt nu verzorgd door lijn 249. Over de Woubrugseweg rijdt geen bus meer.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Alphen a/d Rijn, Station NS | ||
Alphen a/d Rijn, Sint Jorisplein | ||
Alphen a/d Rijn, Julianastraat | ||
Alphen a/d Rijn, De Aarhof | ||
Alphen a/d Rijn, Lijsterlaan | ||
Alphen a/d Rijn, Onderweg | ||
Alphen a/d Rijn, Sportlaan | ||
Alphen a/d Rijn, Flat Meerzicht | ||
Alphen a/d Rijn, Diamantstraat | ||
Alphen a/d Rijn, Ridderhof | ||
Alphen a/d Rijn, Diepenbrockweg | ||
Alphen a/d Rijn, Bachsingel | ||
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan | ||
Alphen a/d Rijn, Marsdiep | ||
Alphen a/d Rijn, Kalkovenweg | ||
Alphen a/d Rijn, IJzerweg | ||
Alphen a/d Rijn, Woubrugseweg | ||
Woubrugge, Kerkweg | ||
Hoogmade, Van Fenemalaan | ||
Leiderdorp, Elisabeth Ziekenhuis | ||
Leiden, Leiderdorpsebrug | ||
Leiden, Station NS |