Lijn 84 Geel Station - Hamont Station
Streekbuslijn 84 in België Bekijk de voormalige lijnen 84 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 84 rijdt van Geel via Mol, Gompel, Wezel, Lommel, Overpelt, Neerpelt en Achel naar Hamont.
Route
De lijnvoering van deze lijn is vrij ingewikkeld, kijk op de website van De Lijn of in het busboekje voor de exacte ritten en routes.
Halte | ||
Geel, Station | ||
Geel, Rozendaal | ||
Geel, St. Dymphna | ||
Geel, Molsesteenweg | ||
Geel, Kievermont | ||
Geel, Netebrug | ||
Geel, Meerhoutseweg | ||
Bel, Textielbedrijf | ||
Bel, Molsebaan | ||
Mol, Korenstraat | ||
Mol, Gerststraat | ||
Mol, Oude Bergen | ||
Mol, Ezaart / Kerk | ||
Mol, Roggestraat | ||
Mol, Ginderbroek | ||
Mol, Martelarenstraat | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Station | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Overweg 78 | ||
Mol, Gompelbaan | ||
Mol, Gompelhoeve | ||
Mol, Pastoor Vaesstraat | ||
Mol, Glaverbel | ||
Mol, Lenslei | ||
Wezel, Vierhoek | ||
Wezel, Wezelstraat | ||
Wezel, Spoorwegdreef | ||
Wezel, Lariëndijkweg | ||
Wezel, Sint Jozef-Apotheek | ||
Wezel, Casino | ||
Wezel, Viaduct | ||
Rauw, Blekestraat | ||
Rauw, Kiezelweg | ||
Lommel, Stevensvennen | ||
Lommel, Kiezel | ||
Lommel, Dubbelrij | ||
Lommel, Dorperheide | ||
Lommel, Kempensestraat | ||
Lommel, Guido Gezellestraat | ||
Lommel, Donkerstraat | ||
Lommel, Vreyshorring | ||
Lommel, Kerk | ||
Lommel, Autoweg | ||
Overpelt, Schaapsdijk | ||
Overpelt, Wilgenstraat | ||
Overpelt, Standbeeld | ||
Overpelt, Overweg | ||
Neerpelt, Rijkswacht | ||
Neerpelt, Station | ||
Neerpelt, College | ||
Neerpelt, Ankerweg | ||
Achel, Wateringstraat | ||
Achel, Damheidestraat | ||
Achel, Overweg 58 | ||
Achel, Quatre Bras | ||
Achel, Hoekstraat | ||
Hamont, Industrieterrein | ||
Hamont, Krekelhoeve | ||
Hamont, Bosstraat | ||
Hamont, Rusthuis | ||
Hamont, Stadswaag | ||
Hamont, Station |
Geschiedenis
De huidige lijnvoering ontstond op 1 mei 2012 toen de voormalige lijn 307 geknipt werd in Geel. Het traject tussen Leuven (Brussel) en Geel werd overgenomen door de nieuwe lijn 306 en het traject tussen Geel en Hamont werd overgenomen door de nieuwe lijn 84. De frequenties en routes bleven grotendeels gelijk, slechts de route in Leuven wijzigde gedeeltelijk.