Lijn 18 Amsterdam, Slotervaart - Centraal Station (2004-2006)
Versie door Tsov (overleg | bijdragen) op 3 apr 2012 om 23:47 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=18 |vervoerder=GVB |concessie=Stadsvervoer Amsterdam |materieel=Berkhof Jonckheer Geleed, [[Hainje ST2000|Hainje ST2000 G…')
Voormalige buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Berkhof Jonckheer Geleed, Hainje ST2000 Geleed |
Periode | 12 december 2004 t/m 27 mei 2006 |
Frequenties
| |
Spits | 8x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
(Lijnkleur wordt bij buslijnen nooit getoond)
In 2004 werd lijn 18 rechtstreeks vanaf de Bos en Lommerweg naar de Haarlemmerweg geleid, dus niet meer via de Admiraal De Ruyterweg.
Route
Het is niet altijd duidelijk waar vroeger haltes geweest zijn en hoe die heetten, daardoor kan onderstaand overzicht onjuistheden bevatten
Halte | ||
Amsterdam, Louweshoek | ||
Amsterdam, Louwesweg | ||
Amsterdam, Aletta Jacobslaan | ||
Amsterdam, Plesmanlaan | ||
Amsterdam, Pieter Calandlaan | ||
Amsterdam, Cornelis Lelylaan | ||
Amsterdam, Justus Lipsiusstraat | ||
Amsterdam, Robert Fruinlaan | ||
Amsterdam, Jan Tooropstraat | ||
Amsterdam, Derkinderenstraat | ||
Amsterdam, Nachtwachtlaan | ||
Amsterdam, Hoofdweg | ||
Amsterdam, Willem Schoutenstraat | ||
Amsterdam, Mercatorplein | ||
Amsterdam, Jan van Galenstraat | ||
Amsterdam, Erasmusgracht | ||
Amsterdam, Bos en Lommerplein | ||
Amsterdam, Egidiusstraat | ||
Amsterdam, Bos en Lommerweg | ||
Amsterdam, Solebaystraat | ||
Amsterdam, Vredenhof | ||
Amsterdam, Van Hallstraat | ||
Amsterdam, Van der Hoopstraat | ||
Amsterdam, Van Beuningenplein | ||
Amsterdam, Kostverlorenstraat | ||
Amsterdam, Frederik Hendrikplantsoen | ||
Amsterdam, Marnixplein | ||
Amsterdam, Nieuwe Willemsstraat | ||
Amsterdam, Haarlemmerplein | ||
Amsterdam, Buiten Oranjestraat | ||
Amsterdam, Buiten Brouwersstraat | ||
Amsterdam, Singel | ||
Amsterdam, Centraal Station |
In 2006 ging lijn 18 vanaf het Mercatorplein via de Markthallen en de Frederik Hendrikstraat rijden. Bos en Lommer en de Staatsliedenbuurt werden overgenomen door lijn 21.